Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Kesintisiz oyun keyfi sunan aksesuarlar

Hem Türkiye’de hem dünyada hızla büyüyen oyun pazarı, oyunculara özel tasarlanan ürünlerin sayısını da artırıyor. 
 

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, oyuncular için sunduğu adaptörler, şarj kabloları ve hub’larla oyun keyfini aralıksız devam ettiriyor 
 
Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi.
 


 İhtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturmaya devam eden Mcdodo, şimdi de her geçen gün büyüyen oyun pazarına ve oyunculara yönelik ürünleriyle farklı alternatifler sunuyor. 
 
  Tek bilgisayarla 10 farklı bağlantı imkanı! 
Oyuncular için kesintisiz oyun imkanı susan Mcdodo ürünlerinin başında gelen çoklayıcı hub’lar, 5’li 6’lı 8’li 10’lu girişlere sahip olan farklı seçenekleriyle, farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. 
 
Çok girişli hub’larıyla oyun oynayanlar için aynı anda farklı ekranlara bağlanma ve şarj imkanı sunan Mcdodo’nun özellikle 10’lu hub çoklayıcısı; HDMI, PD, USB4, SD/TF, LAN ve VGA girişleriyle kullandığınız bilgisayarı dilediğiniz herşeyi yapabileceğiniz bir teknoloji üssüne çeviriyor. 
 
Bu çok fonksiyonlu genişletme adaptörü, özellikle MacBook’lar için HDMI, USB, VGA, PD100W, Gigabit LAN, TF Card Slot ve SD Card Slot özelliklerini bir arada topluyor.
 
  Dünyanın en hızlı şarjı, oyuncuların hizmetinde! 
Oyuncuların bir başka vazgeçemeyeceği ürün olan hızlı şarj adaptörü, Mcdodo’nun GaN şarjlarıyla bir üst seviyeye çıkıyor. 
 
Galyum nitrür isimli yarı iletkenle üretilen GaN şarj adaptörleri hızlı şarj dünyasının yeni gözdesi olarak, oyunculara da daha hızlı ve pratik şarj imkanı sunuyor. Mcdodo'nun tasarımıyla da oldukça iddialı olan 100W GaN şarjları, en hızlı şarj sürelerini en ufak boyuttaki adaptörlerle sunuyor. 
 
Bünyesinde birden fazla port barındıran Mcdodo GaN şarjlar, aynı anda akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabiliyor. Özel koruma teknolojisi ile cihazları güvenli bir şekilde şarj ediyor.  
 
Oynarken şarj imkanı 
 Oyuncuların en çok rağbet gösterdiği ve tasarımıyla oyun oynamak için yaratılmış olan 90 derece hızlı şarj kablosu, telefonda oyun oynarken aynı anda kolay hızlı şarj imkanı sunuyor. 
 
Elin telefonu kavrama eğimine uygun tasarımıyla, şarja takılı haldeyken de harekete engel olmayacak şekilde telefonu şarj etmeye devam ediyor. Mcdodo’nun oyun kabloları 39 TL, çoklayıcı HUB’lar 249 TL, yüksek hızlı şarj adaptörleri ise 99 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 
 
Türkiye’de Metro İletişim Aksesuarları güvencesiyle sunulan Mcdodo, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış ürünleriyle dikkat çekiyor. Mcdodo ürünleri www.mcdodo.com.tr’nin yanı sıra; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden tüketicilerle buluşuyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad