Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Amazfit, Cesur Yeni Marka Kimliğini Duyurdu

Giyilebilir cihazlar ve akıllı teknolojilerde dünya lideri Amazfit, kendini daha iyi ifade etmeye ve müşterilerinin değerini ve yaşam tarzını cesurca yansıtmaya yönelik yeni marka kimliğini tanıttı. 
 

Marka bugüne dek pazara 100 milyondan fazla cihaz sevkiyatı yaptı. Zepp Health (NYSE: ZEPP) çatısı altında kurulan Amazfit markası 2014'ten beri 100 milyondan fazla cihaz sevkiyatında bulundu. 
 
Müşterilerin zaman içinde değişen ruh halleri, duyguları ve hedefleri eşliğinde sürekli değişen bir dünyada Amazfit markası, tutkusunu, spontan bakış açısını ve iyimserliğini ortaya koyarak sonsuz olanaklar sunuyor. 
 


Yeni marka kimliği, bunu cesur renkleri ve Amazfit logosunun eğlenceli dönüşümü eşliğinde yansıtıyor. Amazfit Türkiye Ülke Müdür Murat Sungur Özkan logo değişikliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “İnsanların yaşam tarzının bir parçası haline gelerek kişiliklerini, enerjilerini ve tutumlarını sergilemelerine yardımcı olduk. 
 
Bu nedenle vizyonumuzu daha iyi ifade etmek ve insanları daha sağlıklı bir yaşam sürmeye teşvik etmek için Amazfit markasını yenilemeye karar verdik. Bu yolculuğun ilk adımı olarak yeni Amazfit logosunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. 
 
Yeni logomuz renkli bir dünyayı temsil ediyor ve kapsayıcı olmanın değerini ortaya koyuyor.” Daha fazla insanı tutkularını yaşamaları ve aktif ruh halini ifade etmeleri için özgür kılmak, Amazfit’in vizyonunu oluşturuyor. 
 
Amazfit bunu kendini ifade etmeyi teşvik eden, olumlu benlik imajını destekleyen, müşterilerin hayatı dolu dolu yaşamalarına yardımcı olan şık ve dinamik teknoloji ürünleri tasarlayarak yapıyor. Amazfit'in kapsamlı portföyü halihazırda bir dizi şık ve sportif akıllı saat, bilek bandı, fitness ekipmanı ve kulaklık içeriyor.  
 
Amazfit şimdi bir adım daha ileri giderek, herkese Up Your Game sloganıyla ilham veriyor 
Amazfit, her ikisi de Up Your Game arzusunu benimseyen ve sırasıyla Paris Moda Haftası ve New York Moda Haftası'ndaki gösterilerine Amazfit'i entegre eden önde gelen moda öncüleri HELIOT EMIL™ ve Christian Cowan ile ortaklık kurdu. Christian, bu birlikteliği bir adım daha ileri götürerek Amazfit GT3 Deneyim Danışmanı oldu. 
 
Moda tasarımcılarıyla yapılan iş birliği, Amazfit'in yeni GTR 3 ve GTS 3 serisinde de kendini belli edecek. GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3 serisi üç yeni ve şık akıllı saat modeli, son teknoloji sağlık ve fitness özelliklerini bir araya getiriyor. 
 
Bu yeni akıllı saatler insanların dijital yaşamlarının içinde ve dışında zahmetsizce gezinmelerine ve denge ve başarıyı yakalamalarına yardımcı olmak için tasarlandı. 
 
Amazfit GTR 3 ve GTS 3 serisi akıllı saatler, kapsamlı sağlık ve zindelik izleme ve ultra uzun pil ömrüne sahip, sezgisel Zepp OS tarafından desteklenen modaya uygun ve kullanımı kolay oluşuyla dikkat çekiyor. Amazfit GT 3 serisi akıllı saatler önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad