Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Ea sports fifa Online 4’te Yeni Klasman

101XP şirketinin güzel haberleri var! Türkçeye yerelleştirilerek sizlere sunulan EA SPORTS FIFA Online 4, yeni içeriklerle sürekli gelişiyor. 
 

Bu ay, FIFA Online 4’e yepyeni bir oyuncu klasmanı ve buna ek olarak maç türü ve ödül sistemi için bazı yenilikler getirildi.
 
Best of Europe 21 klasmanında; şu an oyundaki taban başlangıcı olan 90 GEN’den daha yüksek GEN’e sahip olan, yakın zamandaki öne çıkan şampiyonalarda play-offlara çıkmış olan, bu yıl Avrupa’nın en iyi oyuncuları arasında yer alan 300’den fazla sporcu yer alıyor. 


 
Mason Mount, David Alaba, Phil Foden ve Joao Felix gibi pek çok yıldızı bünyesinde barındırıyor. Yeni sınıfa dair daha fazla bilgiye FIFA Online 4 fo4tr.101xp.com adresinden ulaşabileceksin. 
 
En yeni haberleri kaçırmak istemiyorsan sosyal medyadan FIFA Online 4’ü takip etmeyi ve daha da fazlası için bizi Instagram’dan, Facebook’tan, YouTube’dan ve Discord sunucumuzdan takip etmeyi unutma. 
 
 EA SPORTS™ FIFA Online 4, Electronic Arts tarafından PC için geliştirilen oynaması ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. Resmî internet sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. 
 
101XP Hakkında 
101XP; Avrupa’da ve ABD'de geniş bir çevrimiçi oyun kataloğu bulunan, yenilikçi bir oyun platformunun geliştiricisi ve uluslararası bir oyun yayımcısıdır. 
 
101XP; Facebook, Steam, Google Play, Apple iOS ve diğer büyük platformlarda pek çok oyunun yayımcılığını yapmıştır. Resmî internet sitesi: https://en.101xp.com/

Top Post Ad

Below Post Ad