Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Spotify’da şarkı sözlerini görmek için yapılması gerekenler neler ?

Spotify'ın en çok beklenen özelliklerinden biri hayata geçiyor: 
 

Spotify, Türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde tüm Ücretsiz (Free) ve Premium Spotify kullanıcıları için, kolay, interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan şarkı sözleri özelliğini duyurdu.

 


Şu anda 28 pazarda mevcut olan Şarkı Sözleri özelliğinin dünya genelinde pazara sunulmasıyla birlikte Spotify, dünyanın dört bir yanında daha fazla müzikseverin, her zamankinden daha yüksek sesle ve daha güvenle şarkı söylemelerine imkan sağlıyor. 
 
Spotify bu özelliği hayata geçirmek amacıyla kullanıcılar için Spotify’daki geniş şarkı arşivinin büyük bir kısmına uygulama-içi erişim sağlamak üzere Musixmatch ile işbirliği yaptı. 
 

Spotify da Şarkı Sözleri özelliğini bulmak için izleyeceğiniz adımlar: 

 
Spotify mobil uygulamasında 
 Şarkının “Şu Anda Çalan Görünümü”ne dokunun Dinlerken ekranı aşağıdan yukarı doğru kaydırın Bu son adımla birlikte şarkı çalarken eş zamanlı olarak akan şarkı sözlerini takip edebilirsiniz Paylaşmak için şarkı sözleri ekranının altındaki “Paylaş” ikonuna tıklayın, sonrasında paylaşmak istediğiniz şarkı sözlerini ve hangi platformda paylaşmak istediğinizi seçin 
 
Spotify masaüstü uygulamasında 
Şarkı çalarken “Şu Anda Çalan” çubuğundaki mikrofon ikonunu tıklayın İşte bu kadar! Şarkı çalarken eş zamanlı olarak akan şarkı sözlerini takip edebilirsiniz  
 
SpotifyTV uygulamasında 
 Şarkının “Şu Anda Çalan Görünümü”nü açın Sağ köşedeki “şarkı sözleri butonu”na gidin ve şarkı sözleri deneyimini etkinleştirmek istiyorsanız tıklayın Özellik etkinleştiğinde, çalan şarkının şarkı sözlerini ekranda görebilirsiniz 
 
Dinleyiciler, dünyanın dört bir yanındaki şarkı sözlerine erişebilmelerine olanak sağlayan bu özellikle, artık sevdikleri müzik ve sanatçılarla daha derin bir bağ kurabilecek ve şarkı sözlerinin gücüyle her şarkının ardındaki derin anlamı keşfedebilecek. 
 
 Şarkı sözleri özelliği, milyonlarca müzikseverin sevdikleri müzik ve sanatçılarla daha derin bir bağ kurabilmesi için iOS ve Android cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda, oyun konsollarında* ve TV'de kullanıcıların erişimine hazır.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad