Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TikTok’un başlattığı T-Talks video serisi sizi görünenin ötesine taşıyacak

TikTok; yeni başlattığı video serisi T-Talks’la toplumsal konulardan gündeme dair önemli başlıklara, bireysel başarı hikayelerinden kitleleleri etkileyen öykülere kadar birçok konuya farklı bir perspektif yaratmayı hedefliyor. 
 

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, kullanıcıların cesaret hikayelerinden esinlendiği ve aslı bilinmeyen konulara farklı bir perspektif sunarak farkındalık yaratmayı hedeflediği T-Talks video serisini başlattı. 
 
T-Talks; serinin ilk bölümünde, meme kanserine yakalanan, aile ve arkadaşlarının desteğiyle hastalıkla mücadele etmeyi başaran Gazeteci Fulya Soybaş ve influencer Ayşenur Parlak'ın azim ve kararlılığını kullanıcılarına aktaracak. 


 
#UmudunSesi etiketiyle ilk serisine başlayan TikTok, kanserle mücadelesini kazananların ağzından aktardığı hikayelerle benzer bir yolculuğa çıkanları yüreklendirecek. Onlara bu zorlu yolda yalnız olmadıklarını hissettirmek isteyen TikTok, kullanıcılarının her zaman yanında olmayı hedefliyor. 
 
T-Talks serisi TikTok platformunun internette pozitiflik, yaratıcılık, mutluluk ve her şeyden önce neşe vaat eden kimliğini temel alarak ortaya çıktı. 
 
İlk bölüm, izleyicilerle bağlantı kurmak ve önemli bir konuya ışık tutmak için, Meme Kanseri Farkındalık ayı içinde gerçekleştirilen #UmudunSesi kampanyasıyla başladı. 
 
Kullanıcılar, başarılı bir kariyere sahip gazeteci Fulya Soybaş ve bir çok kez kansere yakalanan bir çocuk annesi Ayşenur Parlak’ın, kanseri yenmek için nasıl cesaret ve kararlılık gösterdiklerini ve gurur duyulası hikayelerini T-Talks serisi aracılığıyla öğrenebilecek. 
 
Dünyanın dört bir yanındaki toplulukları temsil etmede kilit rol üstlenen TikTok, bu ilk bölüm aracılığıyla meme kanseri konusunda farkındalık yaratmayı ve bu tür koşullarla mücadele edenlerin yalnız olmadıklarını hatırlatmayı amaçlıyor. 
 
Ailesi ve arkadaşlarının en büyük destekçisi olduğunu söyleyen ilk serinin konuk konuşmacılarından Fulya Soybaş, kişinin bu süreci tek başına atlatmasının zor olduğunu belirterek dayanışmanın önemine vurgu yaptı.
 
İlk olarak 12 yaşında kemik kanseri tanısı alan Ayşenur Parlak ise “kanseri hayatının merkezine koymaktansa yaşamayı hayatının merkezine koyarak" bu süreçle güçlü bir şekilde mücadele ettiğini söyledi. 
 
T-Talks serisi üç bölüm boyunca platformun farklı kulvarlarda büyük başarı gösteren yaratıcılarına ışık tutuyor, içerik ekosistemini genişletiyor ve eğitici, farkındalık yaratmayı hedefleyen içeriğe ağırlık veriyor. 
 
Kullanıcılarının hayatlarına mutluluk ve değer katmayı hedefleyen TikTok aynı zamanda tüm kanser savaşçılarının yanında olmaya devam edecek. Ayşenur ve Fulya'nın yer aldığı T-Talks bölümlerini hafta boyunca yayınlamaya devam edeceğiz. @tiktok_turkey hesabını takipte kalın. 
 
Umudun Sesi bölümü tarafından paylaşılan tavsiyeler tamamen farkındalık amaçlıdır. Profesyonel veya tıbbi tavsiyeler olarak algılanmamalıdır!
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad