Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Anker Soundcore Mini 3 Pro hoparlör ile eğlenceyi cebinize sığdırın

En son trendlerden ve teknolojiden yararlanarak genişlettiği ürün gamıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Anker, pek çok ürününde olduğu gibi hoparlörlerde de ezberleri bozmaya devam ediyor. 
 

Eğlenceyi cep boyutuna sığdırmayı başaran yeni hoparlör Soundcore Mini 3 Pro, 15 saate kadar çalma süresi, IPX7 su geçirmezlik özelliği ve üstün ses kalitesiyle kullanıcılarıyla buluşuyor. 
 
Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, ses kalitesine yeni bir boyut kazandıran Soundcore kategorisine yeni bir ürün ekledi. 


 
Soundcore kategorisiyle kulak üstü kulaklıklardan hoparlörlere, ses sistemlerinden kulak içi Bluetooth kulaklıklara kadar her bütçeye ve her kitleye hitap eden ürünler sunan Anker, şimdi de kompakt tasarımıyla her ortamın vazgeçilmezi olmaya aday Soundcore Mini 3 Pro hoparlörünü piyasaya sundu. 
 
 Eğlencenin ve partilerin vazgeçilmez üyesi olacak Soundcore Mini 3 Pro, cebe sığacak boyutta kompakt tasarımıyla dilediğiniz her yere sizinle birlikte geliyor. 
 
15 saate kadar çalma süresine sahip Soundcore Mini 3 Pro, kompakt ve su geçirmez tasarımı, 6 Watt’lık ses çıkışı ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses ayarlarıyla kullanıcılarının yeni gözdesi olmaya aday. 
 
Bass Up teknolojisine sahip hoparlör, IPX7 su geçirmez özelliği ile de dikkat çekiyor. Soundcore Mini 3 Pro, müziğin ritmini kullanarak şarkı boyunca tamamen senkronize dans eden LED ışık gösterisi ile aynı zamanda bir görsel şölen sunuyor. 
 
100’den fazla hoparlöre de bağlanabilen Mini 3 Pro, PartyCast teknolojisinin yardımıyla eğlencenin seviyesini yükseltiyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad