Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Western Digital'den Yeni Yıl için En Tekno Hediyeler

Yeni yıl hızla yaklaşıyor. Hayatınızdaki tekno tutkunlarına en doğru hediyeleri vermenin tam zamanı. 

 
Türkiye'de yaşanan kur dalgalanmaları nedeniyle, sevdiklerinize yeni bir telefon ya da yeni bir bilgisayar almak artık o kadar kolay değil. 
 
Ama her şeyin formülü var. İster iş ister oyun için olsun; hızlı, kullanımı kolay, güvenli ve sağlam depolama çözümleriyle teknolojik cihazlarınızı yükseltecek üstelik hepsini daha uygun bir maliyetle karşılayacak Western Digital’den, mükemmel teknoloji hediyeleri burada!  


 
Fotoğrafları ve videoları silmenin veya yeni bir akıllı telefon almanın zorluğunu unutun  
Hediyeyi alan kişi bir fotoğraf ve video aşığıysa, o zaman çok büyük olasılıkla telefonunun depolama kapasitesiyle mücadele halinde. 
 
Ama artık telefonunuzda biraz yer açmak için telefonunuzu değiştirmenize veya dijital varlıklarınızı silmenize gerek yok. Çünkü elbette Western Digital'in hem Android hem de iPhone kullanıcıları için çözümleri var! 
 
Android kullanıcıları için Sandisk Dual Drive Luxe USB Type-C™ Flash Sürücü, kullanıcıların dosyaları USB Type-C akıllı telefon, tabletler ve Mac'ler ile USB Type-A bilgisayarlar arasında kolayca taşımasını sağlıyor. 
 
1 TB'ye kadar kapasiteye sahip bu küçük, şık ve modern cihaz, kullanıcıların her zamankinden daha fazla fotoğraf çekmelerine ve bu fotoğraflara tüm cihazlardan erişmelerine olanak tanıyor. 
 
 iOS kullanıcıları içinse iXpand Flash Drive Go, 64 GB, 128 GB ve 256 GB kapasiteler sunarak kullanıcıların doğrudan sürücüye fotoğraf ve video çekebilmelerini sağlıyor. 
 
Diğer yandan kullanıcılar, yüksek hızlı USB 3.0 konektörünü kullanarak iXpand Go'larından bilgisayarlarına hızla dosya aktarabiliyor. Böylece cihazlar arasında e-postayla fotoğraf göndermeye veda vakti geldi diyebiliriz.  
 
Fotoğrafçılar, yaratıcı içerik oluşturcuları ve gezginler için en iyi teknoloji hediyesi 
Fotoğrafçılar, yaratıcı içerik oluşturucuları ve gezginler, resimlerini ve videolarını depolamak için sağlam ama aynı zamanda yüksek hızlı, taşıması kolay, yüksek kapasiteli sürücülere ihtiyaç duyuyor. İşte SanDisk Extreme Portable SSD V2 bunların hepsini bir arada sunuyor. 
 
Bu ürün, önemli ölçüde yüksek hıza, 4 TB'ye kadar depolama kapasitesine ve suya & toza dayanıklı (IP55) sağlam bir tasarıma sahip. Anları yakalayanların, harika içerikleri ve inanılmaz görüntüleri yakalamaya devam etmeleri için gereken tek şey de bu.  
 
Ya sevdiğiniz kişi bir oyuncuysa… 
Daha hızlı kurulum süreleri ve daha hızlı yükleme süreleri, bir oyuncunun isteyebileceği tek şey belki de. Ve WD_Black SN850 NVMe SSD işte bunu sağlamak için var!
 
2 TB'ye varan kapasiteyle, favori oyunları depolamak için alan sağlıyor, böylece oyunculara bir sonraki büyük oyun için hala yer bırakıyor. 
 
Yüksek okuma hızı, yüksek yazma hızı ile oyuncuları daha hızlı harekete geçirmek için, soğutuculu WD_ Black SN850 NVMe SSD; PC'ler ve PlayStation™ 5 için yeni nesil PCIe® Gen4 teknolojisi üzerine inşa edildi. Artık hiçbir oyuncu yeni nesil oyunlardan geri kalmayacak.  
 
Bilgisayarınız WD Blue SN570 NVMe SSD ile aldığınız ilk günkü gibi 
 Bu güçlü WD Blue SN570 NVMe SSD sürücüsü, WD'nin en yeni SSD tipi dahili depolaması. Western Digital'in en iyi SATA SSD'lerinden 5 kata kadar daha fazla hız sunan bu ürünle, hayal gücünüzü serbest bırakın ve bilgisayar yavaşlamaları veya yüklemede yaşanan gecikme süreleri için endişe duymayın. 
 
WD Blue SN570 NVMe SSD sürücüsü, yüksek hızlı veri aktarımları sağlıyor, verilerin korunmasına yardımcı oluyor ve o en değerli dijital varlıklarınızı depoluyor. 
 
Böylece tüm kaybetme kaygılarına son veriyor. WD Blue SN570 NVMe SSD, bilgisayarınızı değiştirmek zorunda kalmadan, onu aldığınız ilk güne geri döndürüyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad