Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Yeni Yıla Özel S Sport Plus Yıllık Üyelik kampanyası

Sporda dünyanın en iyilerini izleyiciyle buluşturan, zengin yayın içeriğiylecepte, web'te, tablette ve Smart TV’de sporseverlere kaliteli seyir keyfi sunan S Sport Plus; “ELVEDA2021” isimli yılın son kampanyasını duyurdu.
 

Bu kampanya ile dünyanın en önemli spor organizasyonları 1 yılboyunca sadece 129,99 TL! Serie A, NFL, NBA, UFC gibi sporun her branşından, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını izleyiciyle buluşturan S Sport Plus; 2021’in son, 2022’nin ise ilk kampanyası olan “Elveda2021”i sporseverlere sunuyor. 
 
Bu kampanya ile 179,99 TL olan 1yıllık S Sport Plus üyeliği yeni yıla özel indirimli fiyatıyla 129,99 TL oldu. Ayda yaklaşık 10 TL’ye dolu dolu spor keyfi sunan “Elveda2021” kampanyası için son başvuru tarihi 3 Ocak 2022. 


 
Premier Lig’de şampiyonluk yarışı için kritik iki dev maç S Sport Plus’ta 
Hemen şimdi kampanyaya katılan kullanıcılar; bu hafta sonu S Sport Plus’tan canlı yayınlanacak olan Premier Lig’deki kritik 2 dev maçı da kaçırmayacak! 
 
Bu cumartesi saat 15:30’da Arsenal – Manchester City; Pazar 19:30’da Chelsea – Liverpool maçları canlı yayınla S Sport Plus’ta, üstelik indirimli fiyatla.  
 
“Elveda2021” ssportplus.com ve e-Ticaret Sitelerinde! 
S Sport Plus’ın kaçırılmayacak yeni yıl kampanyası S Sport Plus’ınwebsitesiwww.ssportplus.com dan ve Trendyol, Hepsiburada, N11.com, Gittigidiyor, Perdigital, Vodafone Fırsatlar Dünyası gibi e-ticaret sitelerinden satın alınabiliyor. Kampanyayla ilgili tüm detaylar: www.ssportplus.com’da! 
 
Aynı Anda 4 Maç; Cepte, Web’te, Tablette ve Smart TV’de! Türkiye’nin sevilen markası S Sport Plus; çoklu ekran teknolojisi ile aynı anda 4 farklı yayın içeriğini, aynı ekranda izleyiciyle buluşturuyor. 
 
Cep telefonunda, tablette ve Web’te kullanıma uygun olan uygulama aynı zamanda uyumlu akıllı televizyonlarda da açılarak kaliteli seyir keyfi sunuyor. 
 
Tekrar izle özelliğiyle kaçırılan maçları dilediği zaman kullanıcıyla buluşturan S Sport Plus zengin yayın içeriğiyle bu yılbaşında da çok dolu! S Sport Plus Hakkında

Top Post Ad

Below Post Ad