Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Saran Media TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Yayın Haklarını aldı

Bilindiği üzere, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 2022-2023 ve devam eden futbol sezonlarını içeren TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Yayın Haklarının Devri için düzenlenen ihaleye ilişkin olarak, Paket 1-B, Paket 1-C, Paket 1-E, Paket 2 ve Paket 3 Yayın Hakları Sözleşmeleri’nin imzalanması için tarafımıza 14 Mart 2022 Pazartesi saat 17:00’ye kadar süre tanınmıştır. 
 

Saran Media Group olarak, bu sürenin dolmasını beklemeden ilgili sözleşmeleri 11 Mart 2022 Cuma günü imzalamış, teminat mektuplarıyla da birlikte, TFF’ye teslim etmiş bulunuyoruz.


 
İhale sürecinde alternatif teklif olarak sunmuş olduğumuz SüperLig TV proje ve vizyonunun da halen kuvvetle arkasındayız. Türk futboluna ve tüm sporseverlere hayırlı olmasını dileriz. 
 
Saran Media Group Hakkında
1995 yılında, Saran Group çatısı altında kurulan Saran Media Group, dünyanın önde gelen medya şirketlerinden birisidir. 
 
Saran Media Group, Türkiye, Doğu Avrupa ve BDT bölgesinde spor ve eğlence temalı premium içeriklerin hakları alanında uzman bir kuruluştur. 
 
Premier Lig, NBA, Serie A, F1, UFC, Wimbledon gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarının yanı sıra, en büyük Hollywood stüdyolarının eğlence içerikleri hakları da, 10.000 saatin üzerinde film ve bölüm ile Saran Media Group'a aittir.
 
Saran Media Group markalarından HD Protek bölgenin en büyük stüdyo ve açık hava yayın prodüksiyon şirketidir. Yine Saran Media Group'a ait SDS ise Türkiye’nin lider dublaj stüdyosudur.

Top Post Ad

Below Post Ad