Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Farklı Jenerasyonlardan Yıldızlar FilmBox Extra Ekranlarında

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor. 
 

28-30 Mayıs tarihlerinde, Hilary Swank, Daniel Radcliffe, Benicio Del Toro ve Tommy Lee Jones gibi farklı jenerasyonlardan dünya yıldızları, birbirinden sürükleyici 3 filmle FilmBox Extra ekranlarında gecelere heyecan katıyor.


 
Bu heyecanlı filmler, birinin günümüzde, diğer ikisi de 1940’larda ve 1800’lerde geçmesiyle birer dönem filmi olma özelliği de taşıyor. 
 
Soldado (Soldado) – 28 Mayıs Cumartesi, Saat: 23:20 
Başrolü Benicio Del Toro’nun üstlendiği filmde uyuşturucu kartelleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, gizemli Alejandro’yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, en alçakça yollarla savaşı kızıştırmaktır. 
 
Alejandro, savaşı alevlendirmek için kartel patronunun kızını kaçırır. Sivil zayiat olarak görülmeye başlanan genç kızın kaderi, ne için savaştığını sorgulayan Alejandro'nun elindedir. 
 
Sevdiklerini Öldür (Kill Your Darlings) – 29 Mayıs Pazar, Saat: 23:10 
John Krokidas'ın ilk yönetmenlik deneyimine imza attığı ve başrollerini Daniel Radcliffe, Michael C. Hall ve Ben Foster paylaştığı filmde bir cinayet dönemin en önemli yazarlarını bir araya getiriyor. 1944 yılında geçen filmde, genç Allen Ginsberg, Columbia Üniversitesi'ni kazanmış ve Lucien Carr ile burada tanışmıştır. Son derece havalı ve çekici biri olan Lucien'le karşılaşması Allen'ın hayatının en önemli dönüm noktası olur.  
 
Yolcu (The Homesman) – 30 Mayıs Pazartesi, Saat: 19:30 
Tommy Lee Jones ve Hilary Swank’i başrollerde buluşturan filmin öyküsünde, Öncü fikirleri sebebiyle yaşadıkları yerden sürülen üç kadına yolculukları boyunca sert mizaçlı ve bağımsız fikirli Mary Bee Cuddy eşlik edecektir. 
 
Mary Bee'ye ise hayatını kurtarmış olduğu George Biggs yardımcı olacaktır. 1800'lü yıllarda geçen film, o zamanın Amerika'sını çağdaş bir yorumla gözler önüne seriyor. 
 
Aksiyon filmlerini, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca www.filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 
 
 SPI International, FilmBox Extra’nın yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. 
 
SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor. 
 
SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad