Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

MediaMarkt ve Philips’ten tüketicilere VR deneyimi

Mağazalarındaki özel deneyim alanlarının yanı sıra tüketicilere marka ve model fark etmeksizin ürün deneyimleme imkanı sunan MediaMarkt, Philips ile yeni bir etkinlik gerçekleştirdi. 
 

Kişiselleştirilmiş ve özel bir VR deneyimi ile ziyaretçileri vücutlarında 3 boyutlu bir yolculuğa çıkaran iki marka, tüketicilere ağız ve diş sağlığının önemini gösterdi.


 
 Tüketiciler ayrıca beyin ve sinir sisteminin yapısını, kalbin büyülü dünyasını, vücut sistemindeki hücreleri ve DNA yapısının simülasyonunu da yakından inceleme fırsatı yakaladı. 
 
 Bugün Türkiye’de sektörünün en geniş satış alanına sahip markası olan MediaMarkt, mağazalarında tüketicilere en iyi deneyimi sunma yolunda aktivitelerine devam ediyor. 
 
Mağazalarındaki oyun bölümlerinin yanı sıra kahve tadımı için de özel deneyim alanları kuran marka, iş ortaklarıyla da çeşitli projeler gerçekleştiriyor. Buna göre MediaMarkt, geçtiğimiz günlerde Philips ile özel bir etkinlik gerçekleştirdi. 
 
MediaMarkt’ın Zorlu Center ve Meydan AVM’de düzenlediği etkinliğine katılan tüketiciler, bir yandan eğlenirken bir yanda da kişisel sağlık ürünleri konusunda bilinçlendirildiler. 
 
Kişiselleştirilmiş VR deneyimi 
Etkinlikte hızla gelişen metaverse teknolojilerinden faydalanılarak oluşturulan özel bir alanda tüketiciler, kişiselleştirilmiş ve özel bir VR (sanal gerçeklik) deneyimi sayesinde insan vücudu simülasyonunda 3 boyutlu bir yolculuğa çıktı. 
 
Bu uygulamalarla tüketicileri, tercih edecekleri kişisel sağlık ürünleri konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen MediaMarkt ve Philips; ağız ve diş sağlığının önemini, beyin ve sinir sisteminin yapısını, kalbin büyülü dünyasını, vücut sistemindeki hücreleri ve DNA yapısını, oluşturulan simülasyonla gösterdi. 
 
Kişisel bakım ve sağlık alanında Philips’in güç ve inovasyonunu, uzmanlıkları ve tüketiciye sundukları güvenle birleştirdiklerini söyleyen MediaMarkt Türkiye Pazarlama, E-Ticaret ve Kurumsal İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu, teknoloji ile yarının kişisel sağlık deneyimini, tüketicilere bugünden yaşatmaya odaklandıklarını belirtti. 
 
Atay Uçtu “Kişisel bakım ve sağlık kategorisinde adres olan ürün çeşitliliğimiz, mağaza içi yatırımlarımız ve dijital kanalımız ile müşterilerimize en yeni teknolojileri ulaştırıyoruz. 
 
Son teknoloji cihazlar ile ürün gamımızı her geçen gün daha da genişletirken, yeni açılan her kategoriyle mağazalarımızda yeni bir alan da yaratıyoruz. 
 
MediaMarkt olarak hedefimiz müşterilerimizin yaşamlarını inovasyon yoluyla iyileştirmek. Bu bağlamda Philips ile anlamlı bir iş birliği gerçekleştirerek hem sosyal medyanın bilinen ve teknoloji tutkunu isimlerini mağazalarımızda ağırladık hem de tüketicilere özel bir deneyim fırsatı sunduk. 
 
Inovatif deneyim aktivitelerini tüm mağazalarımızda yaygınlaştırarak, yeniliklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz” dedi.

Top Post Ad

Below Post Ad