Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Gain, Huawei AppGallery’de Yerini Aldı

Son dönemde ses getiren yapımlarıyla adından sıkça söz ettiren dijital platform GAİN’in mobil uygulaması, Google Play Store ve App Store’un ardından şimdi de Huawei AppGallery’de yerini aldı. 
 

Yeni nesil dijital içerik ve medya platformu GAİN, mobil uygulamalar ve akıllı TV uygulamaları ile kullanıcılarına farklı ekranlar üzerinden ulaşmaya devam ediyor. 
 


Kurulduğu 2020 yılından bugüne dek Huawei markalı telefon ve tabletlerden izlenemeyen platform, yaptığı son güncelleme ile Huawei kullanıcılarının da GAİN uygulamasını AppGallery’den indirebilmelerini sağladı. 
 
 GAİN, kullanıcılarına uzun ve kısa diziler, filmler, belgeseller, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışı sunuyor. 
 
Programların bir kısmı ücretsiz olarak izlenebilirken GAİN orijinal yapımı diziler ve programlar, ayrıca BBC First gibi kurumlarla yapılan iş birlikleriyle yayına alınan ödüllü yabancı diziler Premium üyelikle takip edilebiliyor. 
 
GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,8 TL) ödeyerek tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme seçeneği sunuyor. 
 
Aylık olarak ise, kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. GAİN Orijinal içeriklerinin ilk bölümleri ve içeriklerin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz izlenebiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad