Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Yeni Sony HT-A3000 Sound Bar İle Yepyeni Bir Ses Deneyimi Sunuyor

Yeni Sony HT-A3000 Sound bar, isteğe bağlı arka hoparlörlerle sürükleyici bir 360 Mekansal Ses deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. 

 

Sony'nin devrim niteliğindeki 360 Mekansal Ses Eşleme teknolojisi ile kullanıcılara Ultra geniş bir dinleme alanı sunuyor. 
 
Kullanıcılar isteğe bağlı subwoofer'lar ve arka hoparlörlerle sesi yükseltebiliyor ve kendi ayarlarına uyacak şekilde uyarlayabiliyor.  Acoustic Center Sync ile BRAVIA™ TV'lere bağlandığında entegre bir görsel-işitsel deneyim yaşanmasına olanak tanıyor. 
 


Sony, yüksek beğeni toplayan 360 Mekansal Ses teknolojisini ile kullanıcıların en sevdiği filmler ve müzikleri en iyi şekilde deneyimlemesine olanak tanıyan yeni HT-A3000 sound bar'ı duyurdu. 
 
Bununla birlikte Sony, merakla beklenen HT-A5000 sound bar’ın da kullanıcılar tarafından temin edilebilir olduğunu açıkladı. 
 
 Surround ses kalitesi parmaklarınızın ucunda 
HT-A3000, sisteminde yer alan 3.1 kanal, özel Merkez hoparlör ve çift subwoofer ile net diyalog ve derin bas sağlıyor. 
 
Ayrıca Vertical Surround Engine ve S-Force PRO Front Surround sistemleri sayesinde birden fazla boyuttan gelen sanal surround ses oluşturabiliyor. Böylelikle kullanıcıların Dolby Atmos® ve DTS:X®'in heyecanını tam olarak yaşayabilmesine olanak tanıyor. 
 

360 Mekansal Ses Haritalama A3000, Sony'nin SA-RS5 ve SA-RS3S kablosuz arka hoparlörlerine bağlandığında, kullanıcılara Sony'nin devrim niteliğindeki 360 Mekansal Ses Eşleme teknolojisine erişme imkanı sunuyor. 

 
360 Mekansal Ses Haritalama teknolojisi, sesin her yönden ve mesafeden yüksek kalitede hissedilebilmesini sağlıyor. Ses Alanı Optimizasyonu, yerleşik mikrofon ile sound bar’ın ve arka hoparlörlerin göreceli yüksekliğini ve konumunu ustaca ölçüyor. 
 
Konumsal bilgilere dayanarak, ses dalgalarını sentezliyor ve birden fazla sanal hoparlör oluşturuyor. Bu sayede Sony'nin geniş mekansal ses alanı, odanın her yerini doldurarak alanda bulunan herkesin yüksek kaliteli müzik keyfi yaşamasını sağlıyor.  
 
Kendi isteklerinize özel güncellenebilir hoparlörler 
Kullanıcılar, isteğe bağlı olarak düşük frekansları işleyen bir kablosuz subwoofer eklemesi gerçekleştirebiliyor. Böylelikle sistemin sesi eskisinden daha fazla etki ve güçle yeniden üretmesini sağlayabiliyor. 
 
Her tür ses içeriğinde daha derin bas, daha fazla vokal netliği ve ekstra aslına uygunluk sağlamak için tasarlanmış iki model yer alıyor. 
 
Kullanıcılar, kişisel tercih olarak pasif radyatörlü 180 mm'lik bir sürücüden 300 W derin, zengin baslı SA-SW5 subwoofer'ı ekleyebilir veya 160 mm sürücülü kompakt bir bas refleks subwoofer'dan 200 W sesli SA-SW3 subwoofer'ı tercih edebilir. 
 
Ayrıca kullanıcılar, 180 W daha geniş surround sese sahip SA-RS5 kablosuz arka hoparlörleri ekleyerek ev sinemasını keyfini en üst düzeye çıkarabiliyor. 
 
Yükselen hoparlörlere sahip SA-RS5, dahili pil gücünün yanı sıra daha zengin ve daha sürükleyici 360 Uzamsal Ses oluşturuyor. Böylelikle ses kalitesini en üst düzeye çıkarıyor. 
 
Bununla birlikte kullanıcılar, toplam 100 W'lık SA-RS3S kablosuz arka hoparlörleri tercih ederek, ses kalitesini arttırabiliyor.  
 
Sony TV ile kullanımda en iyi ses kalitesi 
A3000, kullanıcıların uyumlu BRAVIA XR TV'lerle eşleştirerek ev sineması deneyimini daha da geliştirmesine olanak tanıyor. Hem sound bar hoparlör hem de BRAVIA XR TV, Acoustic Center Sync özelliğini kullanarak ev sinema sisteminde merkez hoparlör haline geliyor. 
 
Aksiyon ve ses, tam bir daldırma yaratarak tam olarak hizalanıyor. Böylelikle izleyicilerin diyalogları karakterin sahnede tam olarak durduğu yerden duymasını sağlıyor. 
 
 Ayrıca Acoustic Center Sync, 360 Mekansal Ses Eşleme kurulumuyla birlikte çalışmasıyla her zamankinden daha net bir diyalog ve daha sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunuyor.
 

Yeni Sony HT-A3000 Sound Bar  En sevdiğiniz parçaları yakalayın 

A3000 ile müziğiniz gerçekten hayat buluyor. İnanılmaz derecede sürükleyici bir canlı konser veya stüdyo oturumu deneyimi sunan 360 Reality Audio ile yeni bir dinleme yolu keşfetmenize olanak tanıyor. Ayrıca Amazon Music HD, nugs.net ve TIDAL'de 360 Reality Audio'nun keyfini çıkarabilmenizi sağlıyor. 
 
Kullanıcılar, A3000'de Spotify gibi popüler müzik hizmetlerine kolayca erişebiliyor ve Chromecast, Spotify Connect™ veya Apple AirPlay 2 kullanarak tüm favori albümlerini ve çalma listelerini dinleyebiliyor. 
 
Ayrıca Bluetooth🄬 teknolojisiyle akıllı telefonlarından kablosuz olarak akış gerçekleştirebiliyor veya kendi cihazlarınızdan müzik akışı yapmak için yerleşik Wi-Fi'yi kullanabiliyor. 
 
A3000, Edge-AI kullanan DSEE Extreme™ özelliğine sahip olmasıyla, kullanıcılara tüm sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının gerçek zamanlı geri yükleme imkânı sunuyor. 
 
Bu sayede daha zengin, daha eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıktaki sesin geri yüklenebilmesine olanak tanıyor.  
 
Ses Kontrolü 
Sound bar, yerleşik Chromecast veya Amazon Alexa özellikli cihazlarla Google asistanıyla çalışıyor. 
 
Kullanıcılar, A3000'i Google Home uygulamasını kullanarak hoparlör gruplarına eklemesiyle birlikte yalnızca seslerini kullanarak müzik çalmaya başlatabiliyor, ses seviyesini değiştirebiliyor veya diğer birçok işlevi kullanabiliyor.  
 

Şık Tasarım 
A3000 ve isteğe bağlı hoparlörler, ortak bir Çok Yönlü Blok konsepti altında tasarlanmasıyla öne çıkıyor. Sofistike yuvarlatılmış kenarları, geniş yayılan ses sağlayan tek bir katı bloğu temsil ederken, zengin malzeme dokularının kombinasyonu, herhangi bir oturma odası ortamına yakınlığı vurguluyor.  
 

Yeni Sony HT-A3000 Sound Bar Kolay Bağlantı SUNUYOR

A3000, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma neredeyse hazır olmasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. HDMI eARC bağlantısını kullanarak TV’ye bağlanıp, açılması yeterli oluyor. 
 
Uyumlu BRAVIA TV'ler için USB, optik giriş, HDMI çıkışı (eARC) ve S-CENTER OUT ile geriye sadece nefes kesen surround ses deneyiminin keyfini çıkarmak kalıyor. A3000 Ekim 2022'den itibaren Avrupa'da satışa sunulacak.
 


Sony, HT-A5000 sound bar'ın Avrupa'da temin edilebilir olduğunu açıkladı 
 
A3000'in piyasaya sürülmesinin ardından Sony, merakla beklenen A5000 sound bar’ın Avrupa'da kullanılabilirliğini de doğrulayabilir. 5.1.2 kanal A5000, Dolby Atmos, DTS:X, Vertical Surround Engine ve S-Force PRO Front Surround gibi Sony'nin ünlü ses teknolojileri sayesinde sinemanın heyecanını evinize getiriyor. 
 
A5000 ayrıca Sony'nin devrim niteliğindeki 360 Mekansal Ses Haritalama teknolojisiyle donatılmış olarak geliyor ve yaşam alanınıza surround seste yeni bir sınır getiriyor. 
 
360 Mekansal Ses kurulumuna, sound bar'ı SA-RS3S arka hoparlörlere veya yeni SA-RS5 kablosuz arka hoparlöre bağlarken erişilebiliyor. A5000 modeli Ekim 2022'den itibaren Avrupa'da satın alınabilecek.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad