Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Bigaranti ile TCL TV’ler güvende

Bilkom, TCL marka TV alan müşterilerine Gulf Sigorta iş birliğiyle hayata geçirilen Bigaranti Sigorta Hizmetini sunmaya başladı. 
 

Bigaranti genişletilmiş ve uzatılmış sigorta hizmeti ile TCL TV’ler; garanti kapsamı dışındaki hırsızlık, kaza ve elektrik voltaj arızaları dahil olmak üzere daha geniş bir kapsamda güvence altına alınacak. 


 
Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri dağıtıcılarından Bilkom, TCL marka televizyonlarını uzun yıllar keyifle kullanmak isteyen tüketiciler için Gulf Sigorta ile iş birliğine gitti ve verdiği üretici garantisine ek olarak uzatılmış ve genişletilmiş sigorta hizmeti Bigaranti’yi kullanıma sundu. 
 
Gulf Sigorta tarafından sağlanan Bigaranti Sigorta Hizmeti kapsamında Bilkom tarafından satışa sunulan TCL TV’ler, kazaen kırılma ve sıvı teması gibi zararlar ile hırsızlık hasarlarına karşı koruma altına alınıyor. 
 
Ürünler, elektrik arızaları (voltajın ani yükselip alçalması sonucu oluşabilecek zararlar), nem, rutubet ve tozlanmaya dayalı arızalara karşı da korunuyor. 
 
Bigaranti Sigorta Hizmeti aynı zamanda uzatılmış garanti hizmetini de kapsıyor ve ürünleri yasal garanti süresi sona erdikten sonra da üretici kaynaklı arıza ve bozulmalara karşı koruyor ve 1, 2 ya da 3 yıl seçeneği ile satın alınabiliyor.  
 
Bigaranti Sigorta Hizmeti, ‘Bilkom Güvencesi’ni bir üst boyuta taşıyor  
 
Satın alma deneyiminin ürünün kullanım ömrü boyunca sürdüğünü ve bu süre zarfında her zaman tüketicinin yanında olduklarını belirten Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, “Katma değerli dağıtıcı vizyonuyla geliştirdiğimiz servis ve hizmetlerin önemli bir parçası olan ‘Bilkom Güvencesi’ ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefliyor, kaliteli ve yaygın hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. 
 
Dağıtımını yaptığımız her ürünün arkasında bu anlayışla duruyoruz. Türkiye’nin dijital yaşam koçu misyonuyla kullanıcıların teknoloji ve dijital yaşam deneyimini koruma altına alan servis ve hizmetler geliştiriyoruz. 
 
Gulf Sigorta ile hayata geçirdiğimiz Bigaranti Sigorta Hizmeti ile tüketiciler ‘Bilkom Güvencesi’ni daha güçlü bir şekilde hissetmeye devam edecek.” diye konuştu.
 
Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, “Tüketici elektroniği olarak bilinen akıllı telefonlar, televizyonlar, beyaz eşyalar, bilgisayarlar gibi birçok ürüne özel sigorta çözümleri sunmaktayız. 
 
Yıllardır birçok global markaya değer katan, alanında öncü ve lider Bilkom ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği Bilkom müşterilerinin kapsamlı sigortaya erişmelerine imkan sağlıyor. Amacımız, Bilkom müşterilerine uygun sigorta hizmetini başarı ile sunmak” dedi. 
 
Tüketiciler, TCL TV alımı sırasında TCL iletişim merkezini arayarak veya kurulum esnasında TCL Yetkili Servislerinden Bigaranti Sigorta Hizmetini satın alabilecek.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad