Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Anker Nebula, Dünya Kupası Maçlarının Heyecanını Dilediğiniz Ortama Taşıyor

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, herkesin heyecanla beklediği 2022 FIFA Dünya Kupası’nın en keyifli şekilde izlenilmesini sağlıyor. 
 

Maç keyfinizi katlayacak olan Anker Nebula projeksiyon cihazları, maçları stadyumda izliyormuş gibi hissettiriyor.   Tüm dünyanın merakla beklediği dünya kupası başladı. 
 


20 Kasım’da başlayan 18 Aralık’a kadar devam edecek olan 2022 FIFA Dünya Kupası, tüm dünyayı ekranları başına kitliyor. Türkiye’nin turnuvada yer almaması her ne kadar hepimizi üzüyor olsa da bu durum turnuvanın coşkusundan geri kalacağımız anlamına gelmiyor. 
 
Dünya kupası heyecanının ve tutkusunun dünyanın pek çok yerinde yaşanacağı bu dönemde, yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, çok yönlü taşınabilir projeksiyon cihazlarıyla dilediğiniz yerde maç keyfini büyüterek, onu dev ekranlara taşıyor. 
 
Dünya Kupasının eğlencesini ve coşkusunu adeta stadyumdaymış gibi yaşatan Anker’in Nebula serisi, her bütçeye uygun birbirinden farklı modellerle kullanıcılarla buluşuyor.    
 
Stadyum coşkusunu dev ekranlara taşıyın 
Maç keyfinin en heyecanlı şekilde yaşandığı 2022 FIFA Dünya Kupası’nı, stadyumda izliyormuş gibi hissettiren Anker Nebula projeksiyon cihazları, taşınabilir yapıları ve kompakt tasarımlarıyla seyir zevkini katlıyor. 
 
Dev ekranlara sahip Nebula sersisi, ev ya da dilediğiniz yerdeki konforu stadyum coşkusuyla bir araya getiriyor.    
 
200 ANSI lümen parlaklık değeri ve 854x480 çözünürlüğü bulunan Anker Nebula Apollo, 6 Watt gücünde bir hoparlöre de sahipken, 100 inçe kadar görüntü yansıtabilen Anker Nebula Capsule II ise 1280x720 çözünürlüğü ve 1 saniye içerisinde otomatik netleme özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 8 watt’lık ses sistemiyle de yüksek kalitede ses performansı sunuyor.
 
500 ANSI lümen parlaklık değeri, 150 inçlik ekran yansıtma özelliği ve 10 Watt gücündeki iki hoparlöre sahip Anker Nebula Mars II Pro evinizi adeta bir stadyuma dönüştürmeyi başarırken 1500 ANSI lümen parlaklık ve 4K çözünürlüğe sahip Nebula Cosmos Max ise yüksek hızlı otomatik odaklama teknolojisi ile ultra net bir görüntü sağlıyor.
 
 Dolby Digital Plus ses teknolojisi ve 10 Watt gücünde dört ayrı hoparlörü bulunan cihaz, evinizin atmosferini değiştiriyor.   
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad