Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Ev güvenliğinde uzman Yale, Efsane Cuma'da hesaplı fırsatlar sunuyor

Yale, tüm ailenizin günlük hayatını kolaylaştırmak ve evlerinizi daha güvende tutmak için, akıllı kilitler, alarmlar, kameralar, kasalar gibi birçok akıllı ev cihazında geçerli olacak cazip indirimler sunuyor. Efsane Cuma’da evinize akıllı bir yatırım yapmak için bu fırsatları kaçırmayın. 
 
 
 Linus® Akıllı Kilit Güvenlik ve konforu bir arada sağlamak için tasarlanan Linus, anahtar ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Otomatik kilitleme/kilit açma gibi özelliği ile eve giriş çıkışlarda esneklik sağlıyor. Philips Hue, Homey, Bosch, Somfy ve daha birçok Yale iş ortağının ürünleriyle ile de entegre oluyor. 


 
Akıllı Alarmlar 
 Kurulumu son derece kolay olan Sync Alarm, Yale Home uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. 200 metreye kadar menzili olan Sync Alarm, depo gibi binalar da dahil evinizin tamamı için koruma sağlıyor. 
 
Google Asistan ve Amazon Alexa aracılığıyla sesli komutla kontrol edebiliyor. Philips Hue akıllı aydınlatma ile entegre edilebiliyor. Ayrıca kurulum için abonelik ücreti ödemenize de gerek kalmıyor. 
 
Akıllı Kameralar 
Yale View uygulaması üzerinden kontrol edilen kameralarla, dünyanın neresinde olursanız olun, evinize, otoparkınıza ve bahçenize göz kulak olmanızı sağlıyor. Aylık ücret ödemeden iç ve dış mekanlarınızı koruyan bu ürün serisi de Amazon Alexa ve Google Asistan gibi sesli yardımcılarla da entegre oluyor.  
 
Kasalar 
Çeşitli güvenlik seviyelerinde ve boyutlarda geniş bir yelpazeye sahip Yale kasalar ile mücevherler, aile yadigarları, önemli belgeler gibi değerli eşyaları güvenle saklamak mümkün. 
 
Kasalar modellerine ve kişisel tercihlere bağlı olarak, anahtar, parmak izi veya giriş kodu açılabiliyor. Bazı modellerinde bulunan kancalar, aydınlatmalı ve raflı parçalar, kullanım kolaylığı sağlıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad