Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Türkiye’nin En Sıcak Gündem Konuları Dört Farklı Yorumla Karşınızda

GAİN’in yeni haber-yorum programı “4x4”; Türkiye’nin konuşulması zor, tartışmalı konularını, her bölüm dört farklı uzmanın yorumlarıyla aktarıyor. 
 

Birbirine zıt görüşleri tarafsız olarak aktaran, deneyimli gazeteci Can Ertuna’nın hazırladığı “4x4”, ‘’Dindar Nesilden Teknofest Kuşağı’na’’ adlı ilk bölümüyle şimdi GAİN’de. İmam hatipler olmazsa olmaz mı, kapatılsın mı? 


 
Atatürk'ün yaptığı en doğru şey ve en büyük hatası neydi? Türkiye’nin Suriye politikası anlamlı mıydı, değil miydi? Türk futbolu kurtulur mu, bırakalım dağınık mı kalsın? Toplumumuz delirdi mi yoksa normalimiz bu mu?.. 
 
GAİN’in yeni programı “4x4”; Türkiye’nin üzerinde fikir birliğine varılması zor, tartışmalı gündem maddelerini, her bölüm dört uzmanın yorumlarıyla ele alıyor. Aynı konu hakkında farklı fikirlerin dile getirildiği haber-yorum formatı, seyircinin de mevzuyu kendi süzgecinden geçirmesini amaçlıyor. 
 
Deneyimli gazeteci Can Ertuna’nın hazırladığı ‘’4x4’’, ilk bölümüyle şimdi yayında. “Dindar Nesilden Teknofest Kuşağı’na” adlı ilk bölümde; Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Abdullah Ceylan, yazar ve ilahiyatçı İhsan Eliaçık, Sol Parti Parti Meclisi Üyesi Alper Taş ve bağımsız gazeteci Nebiye Arı, Türkiye’nin en tartışmalı maddelerinden biri olan imam hatiplerle ilgili zor sorulara dört farklı bakış açısıyla cevap veriyor. 
 
İlk bölümü ücretsiz izlemek için: https://www.gain.tv/t/G1lP5CuM/4x4-4-konuk-4-yorum-1-konu 
 
GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,80 TL) karşılığında tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme seçeneği sunuyor. Aylık olarak ise, kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. 
 
GAİN Orijinal yapımlarının ilk bölümlerine ve içeriklerin bir kısmına her zamanki gibi ücretsiz erişilebiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad