Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Anker Soundcore ile Müzik Dinlemeye Doyamayacaksınız

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, Soundcore kategori markası altında piyasaya sunduğu yeni kulaklık modelleriyle kullanıcılarına mükemmel ses deneyimi yaşatıyor. 
 

 Üstün teknolojilere sahip ürünlere her gün bir yenisini ekleyen Anker, üstün performansa ve yenilikçi özelliklere sahip Soundcore kulaklıklarla kullanıcılarına benzersiz bir ses deneyimi yaşatıyor. 


 
Son sistem yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı Anker Souncore Life Note 3 TWS, gürültü önleyici fonksiyonu, BassUp teknolojisiyle zengin, kuvvetli bas ve net tizler sunan kulaklık, 11 mm sürücüleri sayesinde müziği daha net duymanızı sağlıyor. 4 mikrofon aramalarınızı rahatlıkla yapmanıza imkan verirken, tek bir tuşla hem aramaları hem de sesleri kolayca yönetebiliyor. 
 
Anker Souncore Life Note 3 TWS su sıçramasına ve tere karşı dayanıklı olduğu için günlük hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor. 
 
Tek şarjla 7 saat ve kulaklık kutusu ile şarj edildiğinde ise 35 saate kadar kullanabileceğiniz bu kulaklık, Soundcore mobil uygulamasıyla 22 farklı EQ modu için ayarlama imkanı veriyor. Anker Soundcore Life U2i Bluetooth Kulaklık ise şık ve ergonomik tasarımı, işlevsel özellikleriyle konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. 
 
Bluetooth sayesinde kablolarla uğraşmadan cihazlarla kolayca bağlantı kuran Anker Soundcore Life U2i, tek şarjla 20 saate kadar çalma süresi sunuyor. Tere, yağmur ve su sıçramalarına karşı dayanıklı olan kulaklık bu sayede her koşulda rahatlıkla kullanılabiliyor. 
 
Ergonomik şekilde tasarlanmış kulaklık, boyun bandı sayesinde üstün bir tutuş sağlıyor. Boyun bandı titanyum alaşımlı ve çelik çekirdekli hafif silikon yapısıyla kolayca şekil alabiliyor, boynunuzu rahatsız etmiyor. 
 
Derin öğrenme sonrası işleme teknolojisi gürültüyü azaltıp ses kalitesini artıran Anker Soundcore Life U2i, 10 mm’lik ses sürücüsü sayesinde daha vurgulu basları deneyimlemenizi sağlıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad