Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Fujifilm, yeni instax ürünü instax mini 12’yi duyurdu

Fujifilm, şipşak fotoğrafçılığı ve akıllı telefon baskılarını seven kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. 
 

Şimdi de baloncuğu andıran kabarık tasarıma sahip yeni instax modeli, instax mini 12’yi piyasaya sürdü. 

Fujifilm, çok sevilen instax şipşak fotoğraf makinesi serisini genişleterek yeni model instax mini 12’yi satışa çıkartıyor. 

Popüler instax mini şipşak fotoğraf makinesi serisinin en iyi yanları düşünülerek geliştirilmiş özelliklerle donatılan instax mini 12, eğlenceli ve gelişmiş özellikleri bir araya getiren tasarımıyla keyifli bir deneyim vadediyor.


 
 instax mini 11’de olduğu gibi Yakın Çekim/Selfie Modu ve Otomatik Pozlama ayarlama özelliklerine sahip instax mini 12, Yakın Çekim Modu’nda kameranın vizörünün lensle hizalanıp nesne kaymalarını azaltarak, odaklanmış bir fotoğraf elde edilmesine olanak tanıyan yeni Paralaks Düzeltme özelliğine sahip durumda. mini 12, hem parlak hem de düşük ışık koşullarında güzel görüntüler oluşturmaya yardımcı olan otomatik flaş kontrolüne de sahip. 
 
Güncellenen lens yapısıyla, fotoğraf makinesini açıp kapatmak ve popüler Yakın Çekim/Selfie Moduna erişmek için sadece lensi çevirmek yeterli oluyor.
 
 INSTAX mini 12’nin kullanıcılara yeni ve benzersiz bir bakış açısı sunduğunu söyleyen Fujifilm Europe Görüntüleme Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Shin Udono, şu açıklamalarda bulundu:
 
“Eğlenceli tasarımı, kolay kullanımı ve uygun fiyatı ile şipşak fotoğraf makinelerinin eğlenceli dünyasını, hem eski hem de yeni fotoğraf tutkunlarına açan instax mini serisi, yıllardır muhteşem bir ilgi görüyor.
 
 mini 12’nin baloncuğu andıran ikonik tasarımı kullanıcılara yaratıcılıklarını körükleyecek, eğlence dolu bir deneyim sunarak seriyi bir adım daha ileriye taşıyacak. Dünyayı nasıl gördüğünüz, ona hangi mercekten baktığımıza bağlı.”
 

INSTAX mini 12 heyecan verici renk seçenekleriyle satışa sunuluyor 

 
INSTAX mini 12; Blossom Pink, Clay White, Lilac Purple, Mint Green ve Pastel Blue renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek. Ürün, 16 Mart 2023 tarihinden itibaren 2.049,00 TL perakende satış fiyatıyla satışa sunulacak.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad