Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Kayıp 31 Mart’ta vizyonda

Kayıp Aranıyor (Searching) filminin yaratıcıları, bu kez gizemli ve sürükleyici bir kayboluş hikâyesini sinemaseverlerle buluşturuyor. 
 

Erkek arkadaşıyla çıktığı Kolombiya tatilinde kaybolan annesini bulmaya çalışan June’un nefes kesen mücadelesini konu alan Missing (Kayıp), izleyiciyi bulmaca çözer gibi gizemi çözmeye davet ediyor. 
 


Yönetmenliğini ve senaristliğini Will Merrick ve Nick Johnson yaptığı Kayıp, 31 Mart’ta sinemalarda!
 
Erkek arkadaşıyla çıktığı Kolombiya tatilinde kaybolan annesini dijital dedektiflik yaparak bulmaya çalışan June’un heyecan dolu mücadelesi Kayıp, 31 Mart’ta vizyona giriyor. 
 
 Annesinin Kolombiya tatilinde kaybolmasıyla, June’un aradığı cevaplar uluslararası bürokrasiyle gizlenir. Los Angeles’ta binlerce kilometre uzakta sıkışıp kalan June, çok geç olmadan annesini bulmak için dahiyane bir şekilde son teknolojiyi kullanır. 
 
Ancak June daha derini irdeledikçe, yaptığı dijital dedektiflik aradığı cevap yerine daha çok sorular açığa çıkarır... Ve ne zaman ki annesiyle alakalı sır gün yüzüne çıkar, o zaman aslında annesini hiç tanımadığını fark eder.  
 
Heyecan verici gizemiyle aslında filmde yaşananların size ne kadar yakın olduğunu hatırlatan Kayıp, 31 Mart’ta sinemalarda!  
 
Kayıp Künyesi: 
Yönetmen: Will Merrick ve Nick Johnson 
Senaryo: Will Merrick & Nick Johnson 
Hikâye: Sev Ohanian & Aneesh Chaganty 
Yapımcı: Natalie Qasabian, Sev Ohanian, Aneesh Chaganty Uygulayıcı 
Yapımcı: Timur Bekmambetov, Adam Sidman, Jo Henriquez Oyuncular: Storm Reid, Joaquim de Almeida, Ken Leung, Amy Landecker, Daniel Henney ve Nia Long

Top Post Ad

Below Post Ad