Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Acer Aspire Vero Dizüstü Bilgisayar ve Acer Vero Projektör Tanıttı

Acer Vero PL3510ATV, gelişmiş lazer ışığı projeksiyonu ve yüksek enerji verimliliğini taşınabilir bir cihazda bir araya getiriyor. 
 

Full HD çözünürlük, dinamik 4.800 ANSI lümen lazer diyot ve 50.000:1 kontrast oranı ile donatılan bu projektör, parlak iç mekan ortamlarında bile uzun mesafelerden parlak, kristal netliğinde görüntüler yansıtıyor. 


 
Üstün lazer fosfor aydınlatma teknolojisi, geleneksel lamba tabanlı projektörlere kıyasla sekiz kat daha az aydınlatma bozulması ve yüzde 48 daha az güç tüketimiyle zengin ve doğru renkler sunuyor.
 
Cıva içermeyen projektör ayrıca çevreye verilen zararı azaltmak için kasasında yüzde 50 PCR plastik içeriyor. Bu özellikler 30.000 saatlik kullanım ömrüyle birleştiğinde toplam sahip olma maliyetinden tasarruf edilmesine ve atıkların azaltılmasına yardımcı oluyor. 
 
Acer Vero PL3510ATV projektör, evde ya da işte çok yönlülüğü en üst düzeye çıkarmak için 2D Keystone ve projeksiyonu herhangi bir görüntüleme yüzeyine otomatik olarak ayarlayarak bozulmasız görüntü sağlayan 4 köşe düzeltme teknolojisini destekliyor, lens kaydırma özelliği ise cihazı hiç hareket ettirmenize gerek kalmadan lensi yönlendirmenizi sağlıyor. 
 
Acer Vero PL3510ATV projektör ayrıca 7/24 kesintisiz yansıtma desteğiyle kullanıcılara uzun süreler boyunca bile güvenilir ve yüksek kaliteli performans sağlıyor ve bileşenlerinin bulunduğu tüm ortamlarda güvende olması için IP5X düzeyinde korumaya sahip. 
 
Acer Vero PL3510ATV sinematik sesler sunan ve harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldıran 10W dahili hoparlörün yanı sıra üst düzey ses kalitesi için Ses Dönüşü (Audio Return) işlevini de destekliyor. 
 
Bu, kullanıcıların favori hoparlörlerini projektöre bağlamasına olanak tanıyarak etkileyici görsel ekranı tamamlayan sürükleyici bir ses deneyimi yaşatıyor. 
 
Cihazla birlikte gelen Android TV destekli dongle sayesinde Acer Vero PL3510ATV, Chromecast uyumluluğuyla kaynak cihazdaki uygun uygulamalardan kesintisiz video akışı ve ekran yansıtma imkanı sunuyor. 
 
Aspire Vero 15 (AV15-53P) çevre dostu tasarımı ve yüksek performansa yönelik bir dizi özelliği bir araya getirerek güçlü ve şık görünümlü bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcılara hitap ediyor. 
 
15,6 inç Full HD ekranı, 16:9 en boy oranı ve yüzde 100 sRGB[4] özelliklerine sahip büyük ekran alanıyla kullanıcıların iş ve eğlenceyle ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 
 

Intel Iris Xe grafik özellikli 13. Nesil Intel Core i7 işlemcilerle güçlendirilen Windows 11 dizüstü bilgisayar, kullanıcıların çalışırken, içerik oluştururken veya oyun oynarken üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyor ve gerçek dünyaya yönelik hızlı şarj ve uzun pil ömrü, hızlı tepki verme, anında uyanma ve akıllı iş birliği gibi temel deneyim hedeflerine ulaşmak için tüm Intel Evo dizüstü bilgisayar gereksinimlerini karşılıyor. 
 
Aspire Vero 15 ayrıca daha kaliteli konferans görüşmeleri için Acer PurifiedView ve AI Noise Reduction teknolojisine sahip PurifiedVoice içeren 1440p QHD kamera ile birlikte geliyor. 
 
Cihaz, güvenilir ve sorunsuz bağlantı için Wi-Fi 6E teknolojisine sahip ve aynı zamanda iki adet Thunderbolt™ bağlantı noktası 4 adet Type-C USB bağlantı noktası, iki adet USB 3.2 Gen 1 Type-A bağlantı noktası, 1 adet HDMI 2.1 bağlantı noktası, DC güç girişi ve bir adet ses girişi içeriyor. Kapsamlı bağlantı noktası yelpazesiyle kullanıcılar nerede olursa olsunlar bağlı ve üretken kalıyor. 
 
Ayrıca 16 GB'a kadar yerleşik LPDDR5 bellek ve 1 TB'a kadar depolama alanını destekleyen iki adet M.2 SSD ile donatılmış. Çevre Dostu Tasarım Aspire Vero 15, Acer'ın çevre üzerinde sürekli olumlu etki yaratma hedefi doğrultusunda daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme içerecek ve cihazın ömrünü uzatarak atıkları daha da azaltacak şekilde özenle tasarlandı. 
 
Önceki nesil çevre dostu dizüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında günlük kullanım ve yıpranmaya karşı daha dayanıklı bir şekilde tasarlanan Aspire Vero 15'in kasasında kullanılan plastik oranı yüzde 30'dan yüzde 40'a çıkarılırken, kasa malzemesi üretiminde CO2 emisyonu yüzde 30 oranında azaltıldı. 
 
Cihazın göz alıcı boyasız kasası daha az uçucu organik bileşen içerirken tuş başlıkları ve adaptör kasasında yüzde 50 PCR malzeme kullanılmış. 
 
Pürüzsüz OceanGlass™ dokunmatik yüzeyi de okyanusa bağlı geri dönüştürülmüş plastik içeriyor. Cihazın kullanım ömrünü daha da uzatmak amacıyla onarım ve kullanım ömrü sonunda geri dönüşümünü kolaylaştırmak üzere standartlaştırılmış vidalar kullanıyor. 
 
Cihaz, yüzde 100 geri dönüştürülmüş kağıttan ve yüzde 90'a kadar geri dönüştürülmüş kartondan yapılmış ve ergonomik bir dizüstü bilgisayar standı olarak yeniden kullanılabilen çok amaçlı geri dönüştürülebilir ambalajla sunuluyor. 
 
Entegre VeroSense™ yönetim uygulamaları, kullanıcıların aralarından seçim yapabilecekleri dört performans modu ile pilin enerji tüketimini ve kullanım ömrünü kontrol edebilmelerine olanak tanıyor. 
 
 Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik 
Acer Aspire Vero 15 (AV15-53P) Mayıs ayı itibariyle EMEA bölgesinde 899 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Acer Vero PL3510ATV projektör Eylül ayı itibariyle EMEA bölgesinde 1.399 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad