Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Aktris 31 Mayıs’ta sadece Disney+’ta yayında…

Hikayesi Ve Kadrosuyla Merakla Beklenen Dısney+’In 31 Mayıs’ta Yayına Girecek Yeni Orijinal Dizisi ‘Aktris’in Afişi Yayınlandı 
 

Disney+’ın hikayesi ve kadrosuyla heyecanla beklenen yeni orijinal yapımı ‘Aktris’ in dikkat çekici afişi yayınlandı. 31 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak diziden yayınlanan afiş, dizinin gerilimli ve gizemli dünyasının ipuçlarını barındırıyor. 
 


The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+’ın çok konuşulacak yeni orijinal yerli yapımı ‘Aktris’ için geri sayım sürüyor. 
 
31 Mayıs’ta Türkiye ile eş zamanlı dünyanın birçok ülkesinde Disney+’ta yayına girecek olan gerilim-suç-mizah türündeki dizinin dikkat çeken afişi yayınlandı. 
 
Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nu başrollerinde buluşturan, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ‘Aktris’, Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerini konu ediyor. 
 
Merakla beklenen dizide ikiliye Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Top Post Ad

Below Post Ad