Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Avatar The Way Of Water’ı, 7 Haziran’dan İtibaren Dısney+ta Seyredilebilecek

‘Avatar: the way of water’ı izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler için bekleyiş sona eriyor James cameron imzalı film, 7 haziran’dan itibaren dısney+’ta seyredilebilecek 
 

13 yıl önce sinema dünyasına damgasını vuran ve popüler kültürün bir öğesine de dönüşen ‘Avatar’ın devam filmi ‘Avatar: The Way of Water’, 7 Haziran tarihinden itibaren Disney+ kataloğuna ekleniyor. 


 
Platform, izleyicileriyle sadece fenomen filmi paylaşmakla kalmayıp ‘Avatar: The Way of Water’ın oyuncuları ve kamera arkası ekibinin yer aldığı özel bir içeriği de seyircilerine sunuyor. 
 
16 Aralık’ta vizyona girmesiyle birlikte dünya çapında box office listelerinde yaklaşık 2.32 milyar dolarla tüm zamanların en çok hasılat elde eden üçüncü filmi olan ‘Avatar: The Way of Water’ı izleyememiş olanlar veya yeniden izlemek isteyenler için bekleyiş bitiyor. 
 
Oscar ödüllü yönetmen James Cameron’ın tam 13 yıl sonra Pandora evrenine yeniden adım attığı film, 7 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek. 
 
İzleyicileri filmin haricinde büyük bir sürpriz de bekliyor; Disney+, filmin oyuncuları, yönetmeni ve kamera arkası ekibinin yer aldığı özel bir içeriği de platforma ekliyor. 
 
 3 Oscar ödülüne sahip ‘Avatar’ın 10 yıl sonrasında geçen ‘Avatar: The Way of Water’, Sully Ailesi’nin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, karşılaştıkları sorunları, birbirlerine korumak uğruna yapabileceklerini ve hayatta kalma savaşlarını anlatıyor. 
 
Görsel efektleriyle bir çığır açan ve bunu 13 yıl sonra en üst düzeye taşıyarak devam ettiren ‘Avatar: The Way of Water’ın senaryosunu, James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno kaleme alırken; yapımcılığını ise ‘Titanik’ten bu yana Cameron’ın birlikte yol aldığı Jon Landau üstleniyor. 
 
Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis ve Kate Winslet gibi yıldız isimlere başarılı genç oyuncuların eşlik ettiği ‘Avatar: The Way of Water’, 7 Haziran’dan itibaren izleyicileri Disney+’ta büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Top Post Ad

Below Post Ad