Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Vıewsonıc Colorpro Vp2786-4k,“En İyi Profesyonel Fotoğraf Monitörü” Dalında 2023 Tıpa Dünya Ödülü’nü Kazandı

Dünyanın önde gelen küresel görsel çözümler sağlayıcısı ViewSonic; ColorPro VP2786-4K monitörü ile “En İyi Profesyonel Fotoğraf Monitörü" dalında TIPA (Technical Image Press Association) 2023 Dünya Ödülü'nün sahibi oldu. 
 

Fotoğrafçılık ve görüntüleme endüstrisindeki eşsiz ürünleri takdir etmek için verilen prestijli TIPA ödülünü alan ViewSonic ekibi, bu alanda önemli katkılar sağlayan bir üretici olarak tanınmaktan gurur duyuyor. 
 


En İyi Profesyonel Fotoğraf Monitörü seçilen ColorPro VP2786-4K’nin Fogra ve Idealliance tarafından onaylanan 27 inç UHD monitörü; sunduğu üstün renk hassasiyeti aracılığıyla maksimum renk doğruluğu ve görüntü kalitesi arayışında olan yaratıcı profesyoneller için mükemmel bir tercih oluşturuyor. 
 
ViewSonic Monitor İş Birimi Genel Müdürü Oscar Lin; “ColorPro serisi, renk açısından kritik görevler sırasında yaratıcı profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak üretildi. Dijital görüntüleme ve baskı ortamlarında renk tutarlılığını korumanın öneminin farkındayız. 
 
Tam da bu nedenle, ColorPro VP2786-4K monitörü geliştirdik” açıklamasında bulundu. Ödüle dair mutluluklarını dile getiren Lin, “Fotoğraf endüstrisindeki en etkili yaratıcı uzmanlardan biri olan TIPA'nın ürünlerimize olan takdirinden memnuniyet duyuyoruz. 
 
Yaratıcı ekiplerle yakın bir şekilde çalışarak profesyonel araçlar ve renk kalibrasyonu çözümlerimizde çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz” cümleleriyle ViewSonic olarak bu alanda daha pek çok başarıya imza atmayı hedeflediklerini belirtti. 
 
ColorPro VP2786-4K, Adobe RGB Gamının Yüzde 100'ünü Kapsıyor 
 
Ekrandan kâğıda hassas renk doğruluğu için mutlak renk üretimini garanti eden Fogra’nın onayladığı ColorPro VP2786-4K monitör, Adobe RGB gamının %100'ünü ve DCI-P3 gamının %98'ini kapsayarak fark yaratıyor. 
 
Ürün bu sayede hem dijital hem de basılı ortamlarda en doğru renk prodüksiyonunu sağlayabiliyor. Colorbration+ yazılımı aracılığıyla kolay, esnek renk veya ekran ayarlamaları sağlayan ekran, kalibrasyon için ise yerleşik renk sensörü olan ColorPro Wheel ile uyumlu çalışıyor. 
 
Ayrıca, barındırdığı özel ColorPro Sense® yazılımı sayesinde optimum renk performansını yaratmak adına Pantone®️ Digital Color çevrimiçi verilerine de bağlanabiliyor.  
 
Üstün Tasarım ve Teknolojiyi Birleştiren Monitör, 3 Ödül Daha Kazanmıştı 
 
Görsel ekranlarda 35 yılı aşkın uzmanlığı, yenilikçi ve vizyoner yapısıyla geliştirdiği ürünleri ve ürün tasarımları büyük beğeni toplayan ViewSonic’in bu ekranı, 2023 Dünya TIPA Ödülü’nü almadan önce başka ödüller de kazanmıştı. 
 
VP2786-4K monitörün, tasarımı sayesinde aldığı bu diğer ödüller, TIPA gibi sektörde saygın yerlere sahip olan iF Tasarım Ödülü 2021, GOOD DESIGN AWARD 2021 ve Wallpaper* Smart Space Ödülü 2021 olarak duyurulmuştu. Ürün, bu ödülleri “Akıllı Tasarım+Teknoloji İş Birliği" kategorisinde lider seçilerek elde etmişti.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad