Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TCL Electronics en yeni QLED ve Mini LED TV’lerini tanıttı

Dünyanın en çok tercih edilen ikinci, 98 inç kategorisinde dünyanın lider televizyon markası TCL, yeni Google TV ailesini tanıttı. 


Üstün ses ve görüntü teknolojilerine sahip TCL’in yenilikçi Mini LED ve QLED TV modelleri haziran ayından itibaren Türkiye’de satışta olacak. 


 
Ürünlerini Türkiye’de Bilkom Güvencesiyle pazara sunan TCL Electronics, yeni modellerle Google TV ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. 
 

TCL'in Bilkom iş birliğiyle Türkiye’de üretilecek olan yeni nesil Mini LED ve QLED televizyonları; gelişmiş parlaklık, tasarım ve ses özellikleriyle geliyor.

 
50 inçten 98 inçe kadar daha fazla ekran seçeneğine sahip TCL televizyonlar, performans odaklı geliştirmeleri ve oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkaran özellikleri ile dikkat çekiyor.  
 
Yenilikçi Ekran Teknolojisiyle Hayal Gücünüzü Artırın 
Mini LED teknolojisinin öncüsü ve lideri olan TCL, Mini LED TV serisinin en yeni üyesi olan C845, HDR 2000 nit ile bugüne kadarki en yüksek parlaklık seviyelerine ulaşmak için sonsuz kontrast boyutları, yüksek verimlilik ve geniş ışık açılı Mini LED'ler ile sağlanan daha fazla yerel karartma bölgesi ile çalışıyor. 
 
55'', 65'', 75'' ve 85'' modelleri bulunan ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen TCL C845, Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos sayesinde benzersiz ses ile birlikte olağanüstü görüntü kalitesi sunuyor.  
 

Yepyeni TCL C745 ve C645 QLED TV'ler ile Sayısız Renk ve Sonsuz Eğlence  

 
TCL’in oyuncular için geliştirdiği TCL C745, QLED teknolojisini Full Array Local Dimming teknolojisi, 4K HDR, sektör lideri 144Hz VRR yenileme hızı ve pürüzsüz, keskin ve renkli HDR görüntü kalitesi için 240Hz Oyun Hızlandırıcı ile birleştiriyor. 
 
HDR 1000 nit parlaklık ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen C745, FreeSync Premium Pro ile HDR oyunları, filmleri ve diğer içerikleri oynatırken olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlıyor; görüntüdeki yırtılma ve donma sorunları en düşük seviyeye çekiyor. 
 
Yeni TCL C645 ise, olağanüstü renk ifadesi için TCL QLED teknolojisiyle donatılmış, Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı ve 120 HZ Oyun Hızlandırıcı ile yüksek kaliteli ve etkileşimli ev eğlencesi deneyimleri arayanlar için mükemmel bir seçenek haline geliyor. TCL MEA Genel Müdürü Sunny Yang yeni lansmanla ilgili olarak şunları söyledi:
 
 "TCL'in en yeni nesil Mini LED ve QLED TV'lerini Orta Doğu ve Afrika pazarına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız, gelişen tüketicilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek ve onlara birinci sınıf, olağanüstü bir eğlence deneyimi için en son teknolojiyi sunmaktır. 
 
Ayrıca hayatlarını kolaylaştıracak ev aletleri alanındaki en son ürünlerimizi de sergilemek için sabırsızlanıyoruz." TCL MEA Kıdemli Pazarlama Müdürü Mohammed Minhajuddin şunları söyledi: 
 
"TCL'in MEA bölgesindeki büyümesi geçtiğimiz yıl gerçekten dikkat çekici oldu. MEA bölgesindeki TV portföyümüzü genişleterek, müşterilerimize ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına uygun teknolojiyle kişiselleştirebilecekleri daha fazla seçenek sunuyoruz. 
 
Ürünlerimizin kalitesi, geleceğe yönelik hedeflerimizi daha da ileriye taşımada hayati bir rol oynadıklarını gösteriyor." TCL’in 2023 Google TV ürün ailesi Haziran ayı itibariyle Bilkom’un yaygın online ve fiziksel satış ağında satışta olacak.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad