Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

NBA Yayınlarında S Sport Plus’ta Yeni Dönem

Basketbol severler gelecek sezonlarda da NBA karşılaşmalarını S Sport Plus’ta izleyecek. 
 

Saran Media Group 10 yılı aşkın süredir NBA ile devam eden iş ortaklığını 2023-24 sezonundan itibaren önümüzdeki üç yıl için uzattığını duyurdu. 
 


Yeni anlaşma, geçmiş dönemlerden farklı olarak Saran Media Group’a yayın akışı ve maç seçimleriyle ilgili daha fazla serbestlik de sağlayacak. 
 
Bu anlaşmayla NBA sezon maçları, Play-In Turnuvası, NBA Play-Off Karşılaşmaları, Konferans Finalleri, Finaller ve "NBA 360" programı önümüzdeki sezondan itibaren S Sport Plus’ta basketbol severlerle buluşmaya devam edecek. 
 
Dünyanın en prestijli spor organizasyonlarını Türkiye’deki sporseverlerle buluşturan S Sport Plus futboldan basketbola, bokstan extreme sporlara kadar birçok spor branşını Türkiye’de sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 
 
Basketbol tutkunları S Sport Plus’ın canlı kanallarında yayınlanacak 270 maçın yanı sıra, yine S Sport Plus’ta izleyebilecekleri NBATV üzerinden de dünyanın bir numaralı basketbol liginin birbirinden önemli pek çok karşılaşmasını kaçırmayacaklar.
 
Basketbol severler, normal sezon karşılaşmalarının yanı sıra, "NBA Cumartesi ve NBA Pazar" hafta sonu maçları, Play-In Turnuvası, NBA Play-Off Karşılaşmaları, Konferans Finalleri, Finaller ve "NBA 360" programını S Sport Plus’ta izleyebilecek.  
 
NBA maçı izlemek için gece yarısını beklemenize gerek yok 
Yıllardır NBA’de yayınlanan pek çok karşılaşmanın gece saatlerine denk gelmesi, NBA takipçileri için büyük bir zorluğa dönüşmüştü. S Sport Plus, “Tekrar İzle” ve “İndir İzle” özellikleriyle bu zorluğu konfora çeviriyor. 
 
Kullanıcılar S Sport Plus’la gece kaçırdıkları maçların tekrarlarını maç bittikten hemen sonra, “Tekrar İzle” özelliğiyle diledikleri cihazdan izleyebiliyorlar. 
 
“İndir İzle” özelliğiyle ise, sabahları işe, okula gitmeden kaçırdıkları maçları, wifi ile mobil telefonlarına indirip, yolda ya da diledikleri yerde mobil data da tüketmeden NBA keyfini ceplerinde taşıyorlar. 
 
S Sport Plus’ın bu özelliklerine ek olarak, NBA ve Saran Media Group arasında yapılan yeni anlaşma ile Türk basketbol severler, TSİ 20:00’den itibaren başlayacak olan NBA Saturdays ve NBA Sundays maçlarını artık hafta sonu akşam kuşaklarında S Sport Plus'tan keyifle izleyebilecekler. 
 
Türkiye’nin Gururları Parkede 
Önümüzdeki sezonla birlikte NBA’de her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen üç önemli oyuncumuzun performansları da S Sport Plus’tan izlenmeye devam edecek. 
 
Houston Rockets forması giyen Alperen Şengün, bu sezondan itibaren San Antonio Spurs forması giyecek Cedi Osman, ve Philadelphia 76ers’tan Furkan Korkmaz birbirinden heyecanlı maçlarla S Sport Plus’ta olacak. 
 
 Dünyanın en iyi lig ve şampiyonalarını, her ay 700 saatten fazla canlı yayını, tekrar izle seçeneği, yayın dondurma ve çoklu ekran özellikleriyle Türkiye’de spor yayıncılığının yenilikleri S Sport Plus’ta yer alıyor. 
 
Kullanıcıya sunduğu avantajlarla da beğeni toplayan S Sport Plus’ta izlemeye başlanan bir içerik, farklı cihazda kalınan yerden izlemeye devam edilebiliyor hem canlı yayınlar hem de arşiv içerikleri, yüksek görüntü kalitesiyle izlenebiliyor. Sporseverler, beğendikleri programları favori listesine ekleyip, kişisel izleme listesi oluşturabiliyor.  
 

S Sport Plus Hakkında 

Saran Group bünyesinde yer alan S Sport Plus platformu, EuroLeague, Serie A, LaLiga, NBA, F1, F2, MotoGP, UFC, NHL ve NFL gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle Internet üzerinden sporseverlerle buluşturuyor. 
 
Kullanıcılar izlemek istedikleri maç ya da yarış programını istedikleri yerde S Sport Plus’ın çoklu ekran teknolojisiyle izleyebiliyorlar.
 
S Sport Plus’ta canlı ya da tekrar izle seçenekleriyle sunulan spor karşılaşmaları dışında, 7/24 yayın yapan TV ve radyo kanalları da kullanıcıların TV keyfine keyfi katıyor. 
 
Ulusal kanallardan, belgesel kanallarına, müzik kanallarından tematik spor kanallarına Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen televizyon kanalları S Sport Plus üzerinden izleyicileriyle buluşuyor. 
 
S Sport Plus kullanıcıları, yayınları Samsung, LG, Vestel, Regal, Arçelik, Beko, Grundig, Altus, marka Smart TV’ler, Android TV işletim sistemli televizyonlar, Apple TV, Google Chromecast ve Xbox oyun konsolu üzerinden de doğrudan geniş ekranda izleyebildikleri gibi, ayrıca mobil cihazların AirPlay özelliği ile geniş ekran cihazlara yansıtarak da izleyebiliyorlar. 
 
Kullanıcılar, S Sport Plus’ın “Tekrar İzle” özelliği sayesinde kaçırdıkları maçın tamamını, maç biter bitmez yeniden izleyebiliyorlar. “Önemli Anlar” özelliği ile kullanıcılar isterlerse maçın tamamının tekrarını ya da doğrudan maçların kritik anlarına gidip, kaçırdıkları maçın özetine ulaşabiliyorlar. S Sport Plus ile maç kaçırma sorununa son! 
 
S Sport Plus kullanıcıları, “İndir İzle” özelliği ile internet bağlantısı gerekmeksizin cepte ve tablette kaçırdıkları maçları, maçların önemli anlarını istedikleri yerde izleyebilir; “Çoklu Yayın” özelliği sayesinde aynı saatte yayınlanan karşılaşmaları, ekranlarını 4’e bölerek izleyebiliyorlar.
 
Farklı spor branşlarında her ay 700 saatin üzerinde canlı yayın gerçekleştiren S Sport Plus’ta, “Çoklu İzleme” özelliğiyle 7 farklı canlı yayın, aynı ekran üzerinden kullanıcılar tarafından izlenebiliyor. Böylelikle hafta sonları aynı saatte yayınlanan maçları bir arada izleyebilmek kullanıcılara önemli bir konfor sağlıyor. 
 
S Sport Plus ile bir maçtan diğer maç yayına, istedikleri an istedikleri cihazda geçip, telefon, tablet, PC ya da TV cihazları üzerinden yayınları izleyebiliyorlar. 
 
S Sport Plus’ın kota dostu özellikleriyle de kullanıcılar yayın çözünürlüğünü diledikleri şekilde ayarlayarak, yayın kalitesini ve veri kullanımını kontrol edebiliyorlar. 
 
 Extreme sporlardan yelkene, rodeodan su sporlarına kadar pek çok alternatif branş ve spor belgesellerini üyelerine sunuyor. S Sport Plus, tüm sporseverleri sporun keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Top Post Ad

Below Post Ad