Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TV+ Ağustos’ta da dopdolu

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, Ağustos’un sıcak günlerinde ekran tutkunlarını zengin içerikleriyle buluşturmaya devam ediyor. 
 
Temmuz ayında çoğunlukla yerli dizi içeriklerinin izlendiği TV+’ta en çok tercih edilen yabancı dizi ise ‘The Walking Dead: Dead City’ oldu. Ağustos ayı itibarıyla spor, dizi, film, belgesel ve çocuk kategorilerinde onlarca kaliteli yeni içeriği izleyicisine sunan platform, listelerini güncellemeye devam ediyor. 
 


Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, Temmuz ayını ekran tutkunlarının ilgisiyle tamamladı. Temmuz’da TV+’ı en çok izleyen ilk 10 şehir sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Gaziantep, Bursa, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır oldu. 
 
Zombiler ve yerli yapımlar ön sıradaydı 
ABD yayınından hemen sonra Türkiye’de sadece TV+'ta seyirciyle buluşan ve 24 Temmuz’da finali yayınlanan Amerikan televizyon dizisi ‘The Walking Dead’in 6 bölümlük yeni dizisi ‘The Walking Dead: Dead City’ Temmuz’da en çok izlenenler arasında ilk sırayı aldı. 
 
Onu sırasıyla stand up sanatçısı ve oyuncu Doğu Demirkol'un komedyen olma yolunda yaşadıklarını anlatan yerli yapım ‘Doğu’, Adana'daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakan üç gencin hikâyesini konu edinen ‘Sıfır Bir’, yine bir Adana hikâyesi olan macera ve polisiye türünde dikkat çelen yerli aksiyon dizisi ‘Kıyma’ 
 
ve son olarak Türk sinemasının efsanevi yıllarını konu edinen dönem dizisi ‘Yeşilçam’ takip etti. Temmuz’da platformda en çok izlenen filmler ise sırasıyla; ‘Plane’, ‘Suikast Treni’, ‘Örümcek Adam: Örümcek Evreninde’, ‘Sıfır Bir’, ‘Tehlikeli’, ‘Kral Şakir: Korsanlar Diyarı’, ‘Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası’, ‘İntikam Vakti’, ‘Emoji Filmi’ ve yerli yapım ‘Aile Arasında’ oldu. 
 
TV+’ta Ağustos dopdolu geçecek 
TV+, dünyaca ünlü yapımları Ağustos’ta da seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. Diziden filme, belgeselden çocuk ve spor kanallarına kadar farklı kategoride zengin içerik yelpazesi sunan platformda bu ay, sadece TV+’ta yer alan 2022 yapımı psikolojik gerilim dizisi ‘Dark Winds’in ikinci sezonu seyirciyle buluşuyor. 
 
Film tarafında ise sırasıyla 2022 yapımı Amerikan komedi filmi ‘Dog’, aynı yıl çıkan İrlanda yapımı drama filmi ‘The Quiet Girl’, animasyon komedi filmi ‘Fireheart’, 17 ile 19’uncu yüzyıl arasında Batı Afrika krallığı Dahomey'i koruyan tamamı kadın olan savaşçı birlik Agojie’leri anlatan ‘The Woman King’, gizli bir operasyon organizasyonu için çalışan ölümcül suikastçı kadının hikayesi ‘Ava’ öne çıkıyor. 
 
Yaşlandıkça huysuzlaşan bir adamın (Antony Hopkins) kızıyla olan hikayesini konu edinen 2020 yapımı ‘The Father’, Amerikan fantastik süper kahraman filmi ‘BloodShot’ ve ses getiren yerli yapım ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ bu ay platformda öne çıkan diğer yapımlar arasında yer alıyor.  
 
Çocuk ve Belgesel kategorisinde yepyeni içerikler 
Dünyaca ünlü Moonbug Kids ve Boomerang kanallarıyla birlikte sunduğu çocuk kanalı sayısını 12’ye çıkaran TV+, çocuk kategorisi alanında da içeriklerini zenginleştiriyor. 
 
Bu kapsamda LEGO efsanesi olan animasyon dizi ‘LEGO City Adventures’, canavarlar dünyasına geçiş yapan bir sırt çantası portalına sahip olan 13 yaşındaki Ollie’nin hikâyesini anlatan animasyon komedi dizisi ‘Ollie's Pack’, Nickelodeon yapımı Amerikan çizgi dizi ‘T.U.F.F Puppy’ ve mühendislik bilgisiyle makine parçalarından yeni aletler üreten genç çocuk ‘Rusty Rivets’ çizgi dizisi platforma dahil ediliyor. 
 
Temmuz ayında Köpek Balığı haftasının öne çıktığı Belgesel kategorisinde ise Ağustos ayının ilk gününden itibaren toplam 102 bölüme ulaşan 28 farklı belgesel de platformdaki yerini aldı.

Top Post Ad

Below Post Ad