Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Panasonic yeni 1 çipli DLP lazer projektörlerini duyurdu

PT-REQ15, 15000lm parlaklığa sahip ilk Panasonic 1 Çipli DLP 4K Projektör olma özelliğine sahip. 

 

Panasonic Connect Europe, konum tabanlı eğlence endüstrisindeki yeni sürükleyici uygulama yelpazesini genişletmek için tasarlanmış iki yeni 1 Çipli DLP™ lazer projektörünü duyurdu. 
 
PT-REQ15 projektör, Panasonic'in 15.000lm parlaklık sunan ilk 1Çipli DLP 4K Projektörü olurken, benzer bir model olan PT-REZ15, WUXGA (1920 x 1200) çözünürlükle 15000lm sunuyor. 
 
Kompakt tasarımları ve yüksek kaliteli görselleri sayesinde entegratörler sahada maliyetli elektrik inşaat işlerini ortadan kaldırabiliyor ve kurulum alanının sınırlı olduğu yerlerde sürükleyici deneyimler sunabiliyor. REQ15 ve REZ15, 2024 mali yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.  
 
Büyük ölçekte muhteşem görseller 


REQ15 derin, pürüzsüz ve ayrıntılı gerçek 4K görüntüler üretmek için Panasonic'in 2 eksenli piksel kaydırma teknolojisi Quad Pixel Drive'ı kullanıyor. 
 
2K/240Hz içeriğin 6 ms veya daha kısa gecikme süresiyle birden fazla kenar karışımlı ekrana bulanık olmayan bir şekilde yansıtılmasını sağlıyor. 
 

Bu teknoloji aynı zamanda Panasonic'in ET-SWR10 Gerçek Zamanlı İzleme Projeksiyon Haritalama Sistemi ile senkronize olarak dijital içeriği ve analog hareketi XR cazibe merkezlerinde veya sahne performanslarında birleşebiliyor. 

 
Kırmızı kanal çıkışını genişleten bir teknoloji olan Rich Colour Enhancer, daha canlı ve doğru kırmızı tonları sunuyor. Geliştirilmiş Dinamik Kontrast, her kareye yeni bir soluk getiriyor. 
 
Yeni sahne analizi devresi, büyüleyici görsel etki için görüntünün aydınlık ve karanlık alanlarını daha iyi tespit edebiliyor. Kusursuz karışımlar, özellikle görüntüyü kavisli ekranlara yansıtırken sürükleyici 360° alanlarda da hayati önem taşıyor. 
 
Siyah düzeyi ayarları, rastgele ekran şekilleri için nokta tabanlı kenarlık ayarı sunarak siyah düzeylerinin hassas bir şekilde ayarlanmasını sağlıyor. 
 
Siyah düzeyi ayarının geometrik ayarlama ile bağlantısını kaldırma özelliği sayesinde tamamen kusursuz bir çoklu ekran görüntüsü için ekranın görüntüleme alanının dışındaki üst üste binmeleri de dahil olmak üzere tüm karışıma siyah düzey ayarları uygulanabiliyor.  
 
Zahmetsiz İş Akışı ve Genişletilmiş Yetenekler 
 
Intel® SDM için hazır yuva, çeşitli opsiyonel tescilli veya üçüncü parti işlev kartlarıyla da uyumlu. 
 
Kullanıcılar uygun bir kartla bağlantıyı uygulamanın arayüzüne veya AVoIP standardına uyacak şekilde uyarlayabiliyor, ölçeklendirebiliyor ve genişletebiliyor. 
 
Yeni yüksek kontrastlı lensler, uzaktan kumanda ile kolay ayarlama için güç beslemeli merkez ve çevre odağına sahip. Projektörlerin akıllı telefon üzerinden güç açılmadan hazırlanmasını veya başlatılmasını sağlayan NFC işleviyle yerinde iş akışı kolaylaştırılıyor. 
 
Geo Pro için önceden etkinleştirilmiş yükseltme kitleri, imkanların kapasitesini işlevselliği artırıyor ve kamera aracılığıyla kenar karıştırmayı otomatik hale getiriyor.  
 
Bakım Gerektirmeyen Çalışma ile Üstün Güvenilirlik 
 
Konuk deneyimini etkileyen kesintileri önlemek ve işletme maliyetlerini azaltmak için her iki üründe de IP5X Toza Karşı Korumalı (IEC 60529) standardına uygun, hava filtresi ihtiyacını ortadan kaldıran ve 20.000 saat bakım gerektirmeyen çalışma sağlayan bir optik motor ve lazer ışık kaynağı modülü bulunuyor. 
 
İnceltilmiş sıvı soğutma sistemi, tozlu ortamlarda sürekli çalışma imkanı sağlıyor. Multi-Laser Drive Engine, olası bir tek diyot arızası durumunda parlaklık kaybını sınırlayan benzersiz yük devretme devresine sahipken, Yedek Giriş işlevi, birincil sinyal kesintiye uğradığında ekran karartma olmadan bir yedekleme sinyaline geçer.

Top Post Ad

Below Post Ad