Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

P-Games, Away From Keyboard podcast serisinin ilk bölümünü yayınladı

Paribu’nun oyun geliştiricileri ile yeni teknolojileri bir araya getirme hedefiyle kurduğu P-Games, “Away From Keyboard” isimli podcast serisinin ilk bölümünü yayınladı. 
 

Çağrı Akyurt ve Anıl Çelik tarafından hazırlanan bu seri, oyun dünyasını farklı açılardan ele alıyor ve oyun dünyasında bugüne dek konuşulmayanları konuşmayı hedefliyor. 
 


Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu’nun oyun geliştirici toplulukların çalışmalarına teknolojik altyapı ve teorik içerik desteği verme amacıyla hayata geçirdiği P-Games, bir podcast serisi yayınladı. 
 
Oyun dünyasındaki herkese hitap eden bu seri, teknolojinin sınırlarını zorlayarak oyun endüstrisinde yeni deneyimler ve değerler yaratmak isteyenlere kariyerlerine destek sağlayacak bir içerik sunuyor. 
 
Çağrı Akyurt ve Anıl Çelik’in hazırlayıp sunduğu bu podcast serisinde oyun dünyasındaki herkese hitap edecek içerikler paylaşılacak ve her bölüm farklı bir konu ele alınacak. 
 
İki haftalık periyotlarda yeni bölümü yayınlanacak olan serinin ilk bölümü “Yasaklanan oyunlar” konusu ile dinleyicilerle buluştu. 
 
 “Away From Keyboard”un ilk bölümünü Paribu’nun Spotify kanalından dinleyebilir, P-Games hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
 
P-Games Hakkında: 
 
2021 yılında Paribu tarafından kurulan P-Games, oyun ekosistemindeki geliştiricileri, tasarımcıları ve oyun dünyasına katkı sağlayan diğer üreticileri, blokzincir ve web3 teknolojisiyle buluşturuyor. 
 
Topluluklarda yeni teknolojiler üzerine farkındalık kazandırırken, altyapısında bu teknolojilerin yer aldığı oyunların geliştirilmesini teşvik ediyor. 
 
Düzenlediği eğitimler, kurduğu iş birlikleri ve sunduğu desteklerle P-Games, oyun ekosistemindeki ihtiyaçları belirleyip onları çözüme kavuşturmayı hedefliyor. P-Games hakkında detaylı bilgi için https://www.p-games.io/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad