Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Ekran Klasiği Beın Süper Lig’e En İyi Spor Programı Ödülü

Güntekin Onay ve İsmail Şenol’un moderatörlüğünde; Emre Aşık, Feyyaz Uçar, Uğur Meleke, Ali Gültiken, Ersun Yanal ve Tolga Zengin’in yorumlarıyla bir ekran klasiği haline gelen beIN SÜPER LİG programı, 49’uncu Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Spor Programı” ödülü kazandı. 
 

 Süper Lig’in nabzının tutulduğu ve beIN SPORTS’un bir ekran klasiği haline gelen beIN SÜPER LİG programı, 49’uncusu düzenlenen müzik ve eğlence dünyasının en seçkin ödüllerinden biri olan Pantene Altın Kelebek’te “En İyi Spor Programı” ödüle layık görüldü. 


 
Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen törende moderatör Güntekin Onay, program yorumcularından Tolga Zengin ile program yapımcılarından Emir İşlek, sahnede ödülü tüm ekip adına aldı. 
 
 Usta yorumcular haftanın 4 günü beIN SPORTS’ta 
Cuma günleri İsmail Şenol, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri de Güntekin Onay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen beIN SÜPER LİG programında; Ersun Yanal, Ali Gültiken, Emre Aşık, Feyyaz Uçar, Tolga Zengin ve Uğur Meleke haftanın maçlarını her yönüyle değerlendiriyor. 
 
Cumadan pazartesiye bir ekran klasiği haline gelen beIN Süper Lig programında, Trendyol Süper Lig’in nefesleri kesen şampiyonluk yarışı tüm ayrıntılarıyla ekranlara taşınıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad