Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

James Clavell’in Çok Satan Romanından Uyarlanan ‘Shōgun’, 27 Şubat’tan İtibaren Sadece Disney+’ta!

James Clavell’in çok satan romanından uyarlanan epik mini dizi ‘Shōgun’, 27 Şubat’tan itibaren Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. 

 
Justin Marks ve Rachel Kondo’nun yarattığı 10 bölümlük yapım, seyircilere aksiyon dozu yüksek bir seyir keyfi sunacak. 
 


2023’ün bitmesine 1 ay kala Disney+’ın duyurduğu ve heyecan uyandıran ‘Shōgun’un yayın tarihi duyuruldu. 27 Şubat’tan itibaren platformdaki yerini alacak olan 10 bölümlük mini dizi, Justin Marks ve Rachel Kondo tarafından James Clavell’in aynı adlı çok satan romanından uyarlandı. 
 
Dizinin ilk iki bölümü 27 Şubat’ta yayınlanırken, sonrasında her hafta bir yeni bölüm şeklinde devam edecek. ‘Shōgun’, 1600 yılında, yüzyıla şekil veren bir iç savaşın başlangıcında Japonya’da geçiyor. 
 
Hiroyuki Sanada’nın yapımcılığını üstlendiği dizide, Vekiller Konseyi’ndeki düşmanları ona karşı birleşirken, hayatı için savaşan Lord Yoshiii Toranaga’nın hikayesine tanıklık ediyoruz. Gizemli bir Avrupa gemisi, yakındaki bir balıkçı köyünde karaya oturmuş halde bulunur. 
 
Geminin İngiliz pilotu "John Blackthorne" (Cosmo Jarvis), Toranaga'nın güç dengelerini değiştirecek ve Blackthorne'un düşmanlarının müthiş nüfuzunu yerle bir etmesine yardımcı olabilecek sırlara sahiptir. 
 
Toranaga ve Blackthorne’un kaderleri, gizemli bir soylu kadın ve kötü bir soyun sonuncu üyesi olan çevirmenleri Toda Mariko’ya ayrılmaz şekilde bağlanır. 
 
Mariko, bu endişe verici ortamda efendisine hizmet ederken, Blackthorne’la yeni keşfettiği arkadaşlığını, kendisini kurtaran inanca olan bağlılığını ve merhum babasına olan görevi arasında bir orta yol bulmak zorunda kalacaktır.
 
 İzleyicilere gizemli ve heyecan dolu bir siyasi tablo içinde hikayesini paylaşacak olan ‘Shōgun’, ilk iki bölümüyle 27 Şubat 2024’ten itibaren Disney+’taki yerini alacak.

Top Post Ad

Below Post Ad