Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung The Frame TV’ler yeni çerçeve renkleriyle dekorasyonu kişiselleştirme imkanı sunuyor

Samsung Electronics Türkiye, yaşam alanlarını kişiselleştirmeyi seven kullanıcılar için yepyeni bir tasarım deneyimi sunuyor. 


Estetik, sanat ve teknolojiyi bir araya getiren Samsung The Frame TV, şimdi yeni çerçeve renkleriyle evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere televizyonun çerçeve rengini değiştirme ve dekorasyonu kişiselleştirme imkanı sunuyor. 
 


Samsung Electronics Türkiye, kullanıcıların yaşam alanlarına estetik dokunuş katma hedefiyle The Frame TV çerçeve koleksiyonunu daha da genişletti. 

 
Renk uzmanı Oya Komar iş birliği ile hayat bulan koleksiyon, The Frame TV sahiplerine 10 farklı çerçeve rengi seçeneği sunuyor. Her bir renk, kullanıcıların evlerindeki The Frame TV'lerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyor. 
 
Üstelik daha önce The Frame sahibi olan kullanıcılar da yeni çerçeve renklerini TV’lerine uygulayabiliyor. Bu yenilikçi yaklaşım, Samsung’un teknolojik üstünlüğünün, estetik ve tasarım alanlarıyla sağladığı uyumu da gözler önüne seriyor. Böylece Samsung, mühendislikle sanatın güzelliğini bir araya getiriyor.  
 
Yeni çerçeve renkleri, renk uzmanı Oya Komar’ın yönlendirmesiyle bilimsel bir metodolojiyle belirlendi 
 
The Frame TV için yeni çerçeve renkleri, bilimsel bir metodoloji doğrultusunda ve kullanıcıların geniş yelpazedeki beğenileri göz önünde bulundurularak belirlendi. Kullanıcıların dekorasyon tarzını ve kişisel tercihlerini yansıtan renkler, The Frame TV koleksiyonunun vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye aday. 
 
Kullanıcılar; ferah, sakin, dingin, klasik, rahat, modern, retro veya esprili gibi dekoratif beğenilere uygun renklerle, yaşam alanlarını özelleştirme şansı yakalıyor. The Frame TV sahipleri, bu renk seçeneklerini kullanarak televizyonlarını daha fazla kişiselleştirebiliyor. 
 
Samsung Electronics Türkiye, kullanıcıların kendi özgünlüklerini ifade etmelerine ve evlerinde standartların ötesine geçmelerine yardımcı olarak, estetik ve teknolojiyi bütünleştiriyor. 
 
Farklı niteliklere sahip ham boyaların renklendirilmesinde temel bir rol oynayan evrensel renklendiricilerin kategorizasyonunu dayanak alan Renk Uzmanı Oya Komar, ‘‘Samsung için seçtiğimiz nötr renkler, bu evrensel renk kategorilerini başarıyla temsil ediyor. 
 
Ayrıca, tonları ve nitelik koordinatlarını dört çeyrek içinde ele alan kişisel beğeni sınıflandırması; kullanıcıların sezgisel beğenileri ve kişisel renk toleransları ile de harika şekilde eşleşiyor. 
 
Bu iki sistemden yararlanarak, her yaşam alanına ve her beğeniye uygun en az 3-4 farklı The Frame rengi sunarak kullanıcılara seçim yapma imkanı veriyoruz’’ ifadelerini kullandı. 
 
Evinizi sanat galerisine dönüştürün 
The Frame TV, sadece bir televizyon değil, aynı zamanda bir sanat eseri çerçevesi olarak tanımlanıyor. 
 
The Frame TV kapandığında, 1.600'den fazla sanat eseri veya kişisel fotoğraf seçkisiyle yaşam alanlarına adete bir sanat eseri gibi renk katıyor. Parlaklık Sensörü, odanın aydınlatma koşullarına otomatik olarak ayar yaparak sanat eserinin doğal renklerini koruyor.  
 
Hareket sensörü ile otomatik kapanma enerji tasarrufu sağlıyor 
 
Hareket Sensörü ile Otomatik Kapanma özelliği, The Frame TV'nin kullanıcı dostu ve enerji tasarrufu sağlayan özelliklerinden biri. Bu sensör, kullanıcı odaya girdiğinde TV’yi otomatik olarak etkinleştiriyor. 
 
Dahası, kullanıcı odadan ayrıldığında sensör, TV’yi otomatik olarak kapatıyor, böylece enerji tüketimi azalıyor ve verimlilik artıyor. Bu özellik, kullanım kolaylığı sağlarken çevreye duyarlı bir yaklaşımı destekliyor. 
 
Ayrıca, My Photo özelliği ile kullanıcılar kendi fotoğraflarını veya aile portrelerini kolayca sergileyebiliyor. Fotoğrafları telefondan ya da USB sürücü aracılığıyla The Frame’e göndermek ise oldukça hızlı ve pratik bir deneyim sunuyor.  
 
The Frame 4K TV ile geleceğin teknolojisini deneyimleyin Samsung'un öncü ürünleri arasında yer alan The Frame TV, görüntü ve ses alanında üst düzey yapay zeka yetenekleri ile donatılarak, kullanıcılarına üst düzey bir televizyon deneyimi sunuyor. 
 
The Frame TV, Samsung'un QLED 4K TV modellerinde olduğu gibi net görüntüleri ve doğru renkleri, ışık koşullarına uyumlu biçimde sunarak, izleme deneyimini üst seviyeye taşıyor. 
 
Ses kalitesi konusunda da iddialı olan The Frame TV, yapay zeka teknolojisi sayesinde ortama uygun sesi optimize ederek kullanıcılara ses deneyiminde üstün kaliteyi vadediyor. Bu sayede filmler, diziler ve müzikler daha etkileyici hale geliyor. 
 
The Frame TV, sadece görüntü ve ses kalitesi ile değil, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve çok yönlü özellikleriyle de dikkat çekiyor. Aynı anda iki farklı ekranı izleme özelliği ile birden fazla içeriği takip etmek mümkün hale geliyor.  
 
Lifestyle TV: Bir televizyondan çok daha fazlası  
The Frame, The Freestyle, The Serif, The Premiere ve The Sero gibi Samsung'un yenilikçi Lifestyle TV ürünleri, kullanıcılara bir televizyondan çok daha fazlasını vadediyor. 
 
Samsung, The Frame ile televizyonu bir resim çerçevesine dönüştürerek dünyaca ünlü sanat eserlerinin Mat Ekran teknolojisiyle izlenmesine olanak tanıyor. 
 
The Freestyle projektörü 180 derece dönebilen tasarımıyla içeriği her yüzeye yansıtma esnekliği sunarken, 360 derece ses ile Smart TV deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor. 
 
The Serif, kendine özgü "I" profiliyle dikkat çekerken QLED ve Mat Ekran teknolojisi ile 4K çözünürlükte içerik izlemenize imkan veriyor. The Premiere, 4K çözünürlükte 130 inç’e kadar genişleyen ultra parlak üçlü lazer ile sinema kalitesinde eğlenceyi ev konforuna taşıyor. 
 
The Sero ise manzara modundan portre moduna dönebilen özellikleriyle mobil cihazlardaki içeriği büyük ekranda izlemeyi keyifli hale getiriyor. 
 
QLED ve Mat Ekran teknolojisi ile parlamayı azaltan The Sero, güçlü 4.1ch 60 watt hoparlörleri sayesinde ses deneyimini üst seviyeye yükseltiyor.

Top Post Ad

Below Post Ad