Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TCL TV’ler BİM mağazalarında özel indirimle satışa sunuluyor

TCL Electronics, iki farklı TV modelini BİM mağazalarında özel indirimle satışa sunuyor. 
 

Dünyanın önde gelen TV markalarından TCL, iki farklı modelini BİM mağazalarına özel bir indirim seçeneği ile satışa sunacağını açıkladı. 
 


TCL L5A, etkileyici görüntü kalitesi, 43 inçlik metal çerçevesiz tasarımı ve Android TV işletim sistemi ile kullanıcılara benzersiz bir televizyon deneyimi sunuyor. 
 
Dolby Audio teknolojisi sayesinde ses kalitesinden de ödün vermeyen ürün, ev eğlencesi deneyimini zirveye taşıyor. 
 
TCL 32S5400A, 32 inçlik yüksek çözünürlüklü ekranı, Dolby Audio ses teknolojisi ve Android TV işletim sistemiyle, ev eğlencesini bir üst seviyeye taşıyor. Google Assistant desteği ve geniş uygulama yelpazesi ile kullanıcılar, istedikleri içeriğe kolayca ulaşabiliyor. 
 
Her iki televizyonda da bulunan kablosuz bağlantı ile evinizin her yerinde Netflix, Youtube gibi platformları izlemek mümkün. Çoklu HDMI bağlantısı ile hem bilgisayar hem de oyun konsolu gibi cihazlarla da kullanılabilen ürün, dahili uydu alıcısına da sahip.
 
Ürün ayrıca Google Play özelliği ile binlerce uygulama oyun arşivini de evinize getiriyor. Bu özel kampanya çerçevesinde hem TCL L5A hem de 32S5400A modelleri, BİM mağazalarında cazip indirimlerle satışa sunulacak. 
 
Türkiye genelindeki tüketicilere, kaliteli ve yenilikçi televizyon deneyimini uygun fiyatlarla sunma amacını taşıyan TCL Electronics, bu kampanya ile ev eğlencesine yeni bir boyut katmayı hedefliyor. 
 
Stoklarla sınırlı olarak TCL L5A 12 Ocak tarihinde 8.999 TL fiyatla, TCL 32S5400A ise 26 Ocak tarihinde 5.699 TL fiyatla satışa sunulacak. Detaylı bilgi için www.bim.com.tr adresine bakılabilir.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad