Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Acer, Ev Eğlencesi için Yeni Vero HL68 Serisi Lazer Projektörünü Tanıtıyor

Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL
6810ATV akıllı projektörüne sahip
 
4K UHD çözünürlük, 4.000 ANSI lümen parlaklık ve HDR10 uyumluluğu sunan iki yeni Acer Vero HL68 Serisi lazer projektör, izleme odaklı aktiviteleri daha etkileyici ve keyifli hale getiriyor. 


 
Çevre dostu bir yaklaşımla tasarlanan projektörler, cıva içermeyen lazer/LED hibrit ışık kaynağı, 30.000 saate kadar lamba ömrü[1], yüzde 48’e[2] kadar enerji tasarrufu verimliliği ve gövdesinde yüzde 50 oranında geri dönüştürülmüş plastik kullanımı ile geliyor. 
 
Acer Vero HL6810ATV akıllı projektör, abonelik özellikli streaming platformlarına ve uygulamalara anında erişim için Android TV[3,4] dongle tasarımıyla geliyor. 
 
Acer, ev eğlencesi deneyimlerini geliştirirken çevreye olan zararlı etkiyi azaltan yeni çevre dostu Vero projektörlerini duyurdu. 4K UHD çözünürlüğe ve HDR10 uyumluluğuyla iki yeni model, muhteşem görseller sunarken lazer/LED hibrit ışık kaynağından 4000 ANSI lümenlik artırılmış parlaklıkla etkileyici bir görüntü sağlıyor. 
 
Acer Vero HL6810ATV, kullanıcılara, akıllı ev özelliklerine parmaklarının ucunda erişim sağlayan Acer’a özgü bir Android TV[3,4] gömülü dongle tasarımı ile geliyor. 
 
Vero serisinin sürdürülebilirlik amaçları doğrultusunda performanstan ödün vermeden daha az güç tüketmek üzere tasarlanan yeni lazer projektörler, 30.000[1] saatlik ömrüyle uzun süreli ve tutarlı bir parlaklık sunuyor. 
 
Cıva içermeyen hibrit ışık kaynaklarına ek olarak cihazların gövdelerinde tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik (PCR) ve ambalaj için geri dönüştürülmüş kağıt kullanılıyor.  
 
Acer Vero HL68 Serisi Projektörler: 4K Çözünürlükle Sinematik Seyir ve Oyun Deneyimi  
 
Acer’ın yeni projektör seçenekleri ev eğlencesi için Acer Vero HL6810 ve Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörleri içeriyor. Lazer/LED hibrit ışık kaynağıyla 4K Ultra HD (3840x2160) çözünürlük ve 4.000 ANSI lümen özelliğine sahip olan bu modeller, iyi aydınlatılmış ortamlarda bile büyük ekranda yayın yaparken veya oyun oynarken kristal netliğinde görüntüler ve canlı renkler sağlıyor. 
 
Ayrıntıların 50.000:1 dinamik kontrast oranı sayesinde en karanlık sahnelerde bile canlı olmasının yanı sıra Rec. 709 renk gamının yüzde 105’ine ulaşma özelliği ile renk doğruluğu hassasiyeti de sağlanıyor. 
 
Ayrıca, HDR10/HLG uyumlu bu cihazlar çeşitli içerik türlerine uyacak dört farklı mod aracılığıyla daha geniş bir renk yelpazesi ve parlaklık doğruluğu sunuyor. 
 
Acer’ın kişiselleştirilmiş Futbol modunu da içeren bu modeller, bu mod ile daha büyük yüzeylere yansıtılan sahneleri daha gerçekçi ve canlı hale getirmek ve her şey gerçek hayatta gözlerinizin önünde gerçekleşiyormuş gibi hissettirmek için optimize ediyor.  
 
Android TV Özellikleri ile Daha Fazla Deneyim 
Gövdesinin arka kısmında bulunan yerleşik bir Android TV dongle cihazı ile donatılan Vero HL6810ATV, kurulumları kolaylaştırarak daha temiz bir düzeni sağlayabilmek için gereksiz kabloları ortadan kaldırıyor. 
 
Android TV[3,4] dongle ile akıllı projektör, Netflix ve YouTube gibi abonelik özellikli streaming platformları ve eğlence içerikleri sunan uygulamalara harici cihazlara bağlanma ihtiyacı olmadan doğrudan erişim sunuyor. 
 
Akıllı projektör, ekstra kolaylık sağlama amacıyla sesle etkinleştirilen komutlarla kullanımı mümkün kılan özel bir uzaktan kumanda veya akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebiliyor. 
 
 4K UHD çözünürlük desteği ile izleyiciler, favori içeriklerini stream ederken son derece gerçekçi görsel kaliteyle keyifli bir izleme deneyimi yaşıyor. 
 
Projektörler, daha fazla esneklik sağlama amacıyla 1,3x yakınlaştırma yeteneği ile farklı izleme alanlarında ayarlama ve yansıtma yaparken HV düzeltme ve 4 köşe düzeltme teknolojisiyle bir arada çalışarak en iyi görüntüleri sağlıyor. 
 
Dış etkenlerden kaynaklanan potansiyel hasarlara karşı koruma sağlayan IP5X özellikli olarak gelen cihazlar, Acer BlueLight Shield teknolojisi sayesinde izleyicilerin gözlerine mavi ışığın negatif etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor. 
 
Ses ve görüntü tutkunları, projektörlerin HDMI 2.0[5] (ses geri dönüşü) bağlantı noktası aracılığıyla kolayca amfilerini veya harici hoparlörlerini bağlayabiliyor ve Blu-ray 3D desteği sayesinde evlerinin konforunda 3D sinema deneyiminin tadını çıkarabiliyor. 
 
Her Yönüyle Çevre Dostu 
Acer Vero HL68 Serisi projektörlerin üçüncü nesli, yüksek verimli ve yüksek performanslı lazer/LED hibrit optik motorlarla istenilen renk ve parlaklığı yansıtırken lamba temelli projektörlere kıyasla yüzde 48[2]’e varan güç tasarrufu sağlıyor. 
 
Daha düşük güç tüketici sayesinde çevreye olan etkiyi azaltmanın yanı sıra, ışık kaynağı için 30.000 saate kadar[1] ömrüyle cihazların kullanım süresini uzatarak kullanıcının maliyetini düşürüyor. 
 
Güç tasarrufu modu ve anlık açma-kapama özellikleri, cihaz farklı modlarda kullanıldığında veya kullanılmadığı zamanlarda güç tüketimini içgüdüsel olarak azaltarak Vero’nun amacını destekliyor. 
 
Ayrıca, Acer HL68 Serisi projektörlerin cıva içermeyen ışık kaynağı, tüketici sonrası geri dönüştürülen plastik gövdesi ve tamamen geri dönüştürülebilir kağıt kullanılan ambalajı ile cihazların karbon ayak izini en aza indiriyor.  
 
Fiyat ve bulunabilirlik  
Acer Vero HL6810ATV EMEA bölgesinde haziran ayı itibariyle 1.699 eurodan başlayan fiyatlar; Acer Vero HL6810 ise EMEA bölgesinde ağustos ayı itibariyle 1.599 eurodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.

Top Post Ad

Below Post Ad