Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Fujifilm İnstax Wıde 400 Ve Yenilenen Özellikleriyle İnstax Mini Liplay Satışa Sunuldu

Fujifilm, çok sevilen instax™ fotoğraf makinesi serisinde yeniliklere imza atmaya devam ediyor. 


Instax™ WIDE ailesinin son üyesi olan, instax WIDE 400™ ve tasarımsal açıdan üç yeni renk, doku, donanım yazılımı ve şarj girişiyle yenilenen instax mini LiPlay™ satışa sunuldu. 

 


FUJIFILM, instax™ ürün grubuyla kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. 
 
“Daha fazlasına yer aç™” sloganıyla piyasaya sunulan yeni ürün instax WIDE 400™, 10 yıl önce piyasaya sürülen instax WIDE 300™'ün devamı niteliğinde bir üründür. 
 
Mini filmin iki katı genişlikte çekim yapan, WIDE formatta analog bir anlık kamera olan instax WIDE 400™, grup çekimleri ve manzara çekimleri için ideal. 
 
Fotoğrafçının, fotoğraf nesnesinin etrafını da dahil ederek tüm atmosferi yakalamasına imkan tanıyan yeni ürün, kameraya eklenen otomatik zamanlayıcı sayesinde grup çekimlerini daha iyi hale getirerek, kimsenin kameranın arkasında kalmasına izin vermiyor. 
 
Tripoda ihtiyaç duymadan mükemmel açıyla çekim yapmayı sağlayan kamera açısı ayarlama aksesuarı da bulunuyor. 
 
Ayrıca kamerayla birlikte verilen yakın çekim lensi takılarak, orijinal instax™ WIDE çekimlerinin yanı sıra 40 cm'ye kadar yakın fotoğraflarla güzel makro görüntüler elde edilebiliyor. 
 
Bunun yanı sıra instax mini LiPlay™ 2'si 1 arada hibrit anlık fotoğraf makinesi de yenilenerek yeni özellikleri ve renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. 
 

 Geniş formatlı filmle uyumlu analog anlık kamera: instax WIDE 400™ 

instax™ WIDE formatlı filmle uyumlu kamera, otomatik pozlama ve flaş kontrolü sayesinde lensin çevrilerek açılmasına ve deklanşöre kolayca basılmasına olanak tanıyor. 
 
Kullanıcılar, lensi çevirip makineyi açtıktan sonra, aynı yönde biraz daha çevirerek Manzara moduna geçebilir ve 3m'den daha uzak bir mesafeden manzaralar yakalayabilir. 
 
Ayrıca, kamerayla birlikte verilen yakın çekim lensini takarak makro fotoğraflar için 40 cm'ye kadar mesafeden görüntü alınabilir. Kameranın ön tarafına takılı kolla çalıştırılan bir otomatik zamanlayıcı bulunur. 
 
Kol çevrildiğinde LED ışıklar sırayla yanar ve otomatik zamanlayıcı 10 saniyeye kadar ayarlanabilir. Deklanşöre basıldığında geri sayım başlar ve LED ışıklar iki saniyede bir teker teker söner. 
 
Böylelikle grup çekimleriniz kolayca yapılırken zamanlayıcı sesinin ve ikonik kolu döndürmenin keyfine varılabilir. Ürünle verilen kamera açısı ayarlama aksesuarıyla tripoda ihtiyaç duymadan, ideal çekim açısı için iki yükseklik seçeneğinden biri de seçilebiliyor.  
 

İlk hibrit kamera instax mini LiPlay™ artık 3 farklı renkte 

Son trendleri yakalayan Matcha Green, Misty White ve Deep Bronze olmak üzere 3 renkte ve özel farklı dokularda üretilen instax mini LiPlay™’in yeni versiyonunda aynı işlevsellik, kullanım kolaylığı ve kompakt tasarım korunuyor:
 
Sesli mesaj kaydetmeye yarayan ses işlevi ve akıllı telefon görüntülerini yazdırmaya yarayan akıllı telefon yazıcı işlevi gibi özellikler de devam ediyor. 
 
Kameranın şarjı için artık USB Type-C de kullanılabiliyor. Ayrıca, daha önce bir web sitesinden indirilip mikro SD'ye kaydedilmesi gereken donanım yazılımı güncellemesi, şimdi instax mini LiPlay™ ile cihaza özel uygulamayı bağlayarak basitçe yürütülebiliyor, bu da kullanım kolaylığını daha da artırıyor. 
 
Mevcut instax mini LiPlay™'de olduğu gibi, kameranın 13 tasarım çerçevesi ve 6 filtresi bulunurken, özel uygulamada 60'ın üzerinde tasarım çerçevesi bulunuyor. Çerçeve ve filtrelerle de görüntülere efekt verilebiliyor.  
 
Yeni film çeşidi de satışa sunuluyor 
 
Fujifilm instax WIDE 400™ anlık kamera, üreticinin tavsiye ettiği 6.799 TL perakende satış fiyatıyla satışa sunulacak. Ürünün Avrupa’da 12 Temmuz 2024'te satışa sunulması planlanıyor. instax mini LiPlay™ hibrit kamera ise, üreticinin tavsiye ettiği 8.699 TL perakende satış fiyatıyla satışa sunulacak. 
 
Ürünler hakkında daha fazla bilgi için https://instaxturkiye.com/kameralar/wide-400/ ve https://instaxturkiye.com/kameralar/mini-liplay/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz. 
 

Instax™ hakkında 

Yolculuğuna 1998 yılında Japonya'da başlayan ve 2023 yılı itibariyle 25. yılını kutlayan instax™, bugün Avrupa, Amerika, Çin ve Güneydoğu Asya da dahil olmak üzere dünya çapında 100'den fazla ülkede faaliyet gösteren küresel bir marka konumunda.
 
instax™, önemli anıların fotoğraflarını anında basma imkanı tanımanın ötesinde, duygularınızı iletmeniz ve kendinizi ifade etmeniz için sizlere yeni bir araç sunuyor. 
 
Analog şipşak fotoğraf makinelerine ek olarak, kameranın arka yüzündeki ekrana bakarak çekim yapmanıza ve en sevdiğiniz görüntüleri seçip basmanıza olanak tanıyan anlık hibrit fotoğraf makinesi serimizi ve ayrıca akıllı telefonunuzdaki görüntüleri anında kolayca basmanızı sağlayan akıllı telefon yazıcıları serimizi genişlettik. 
 
Ayrıca, dünya çapında moda, müzik, spor ve oyun gibi pek çok alandaki işbirliklerini aktif olarak geliştiriyoruz. Spor alanında, uluslararası break dans yarışması olan FUJIFILM instax™ Undisputed Masters'a eş sponsorluk yapıyor, instax™'ı geniş kitlelere tanıtıyoruz. 
 
Fujifilm Türkiye Hakkında 
Fujifilm, Türkiye’deki faaliyetlerini 2012 yılından bu yana Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. olarak sürdürüyor. Şirket, Türkiye’de medikal sistemler, grafik sistemler, endüstriyel ürünler, dijital kamera ve fotoğraf baskı ürünleri alanında aktif olarak hizmet veriyor. 
 
Dünya genelindeki altıncı inovasyon merkezini 2017 yılında İstanbul’da açan Fujifilm Türkiye, faaliyette olduğu alanlardaki tüm ürünleri ise FujifilmTechnology Center’da sergiliyor. Fujifilm’in bu iki merkezi, yakın coğrafyada 50 ülkeye hizmet veriyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad