Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

VU+ DUO2 LİNUX İŞLETİM SİSTEMLİ FULL HD UYDU ALICI

BCM 7424 - 1.300 MHz Çift Çekirdekli İşlemci 1GB Flash 2GB DDR3 DRAM Gigabit Lan 2 x Modül Girişi (DSmart / Filbox Modül) 

2 x Akıllı Kart Okuyucu (Xcrypt) 3 x USB (1x Ön, 2x Arka) SPDIF Optik Ses Çıkışı (Digital) 1 x HDMI 1.4 Video / Ses Çıkışı (Digital) 1080P 1 x Scart (Tüplü TV ler İçin) 1 x RCA Video Çıkışı 2 x Ses Çıkışı (L/R) RCA (Analog) Plug in Play / Sök Tak 

2.5"/3,5" SATA HDD Desteği TV / Radyoları İsteğe Göre Buketler Halinde Dizebilme Gelişmiş EPG (Elektronik Program Rehberi) Otomatik / Manuel Kanal Tarama DiSEqC 1.0/1.1/1.2, USALS Desteği ve Tüm Motorlu Sistemlere Tam Uyum 

Eklentilerle HDD İçine Dosya İndirebilme Açık Kaynak Kodlu Linux İşletim Sistemi Sürekli Geliştirebilir Yazılım Desteği USB 3G Modem ile Kullanabilme İmkanı Yabancı Kanallardaki Yabancı Filmlere İnternet Üzerinden Türkçe Altyazı İndirerek Kolayca Seyredebilme Web Kamerası Bağlanarak Uzaktan Evi Seyredebilme İkinci ekran Vu+ Player ve AirPlay gibi eklentiler ile iki elektronik cihaz arasında iletişim kurulabilmektedir. 

Vu+ Player ile canlı yayınları veya Duo2 deki kaydedilmiş videoları iPad gibi cihazlarda izleyebilirsiniz. Vu+ AirPlay ise kullanıcıların iPhone veya iPad lerindeki video, ses ve resim dosyalarını doğrudan TV ekranında izlemenize olarak tanır. 

Yerleşik Wi-Fi Duo2 ek bir cihaz veya kabloya gerek kalmadan yerleşik Wi-Fi ile internete bağlanır. Bu sayede dünyanın her tarafındaki kullanıcılar, keyifle yüksek çözünürlüklü video transferi ve internette sörf yapabilirler, 150Mbps veri transfer hızıyla multimedya uygulamalarının tadına varırlar. Dual ekran Duo2 nin ön paneli hem LCD hemde VFD ekranlar ile donatılmıştır. 

İçerikle ilgili ek bilgilerin Duo2 nin dual ekranında sunulmasıyla izleyiciye hem daha çok keyif hem de kolaylık sağlanmaktadır. LCD ekran keyfi Duo2 yi eğlenceli ve özel kılan LCD ekranıdır. Duo2 nin dual ekranı yenilik arayan kullanıcıları canlı, keskin ve yüksek görüntü kalitesiyle heyecanlandıracaktır. 

Duo2 nin LCD ekranı kullanıcıların cihaza yükledikleri resimleri de slayt show olarak gösterebilmektedir. Duo2 nin dual ekranı pazarda bir ilk olmuştur. 1080p Full HD kod çözücü Kullanıcıların, TV ekranında izledikleri kanalları veya oynatıkları video dosyalarını Duo2 nin üstün kod çözücüsü sayesinde mobil cihazlarda da seyretmesini olanaklı kılar. 

Dijitalden dijitale data aktarımı Duo2 yi daha özgün kılmaktadır. hbbtvHbbTV Desteği HBBTV (İnternet ve TV yayıncılığının bir araya geldiği platformdur.) Duo2, HBBTV yayınlarına ek bir donanıma gerek duymadan erişim sağlar. Vu+ DUO2 Linux İşletim Sistemli Full HD Uydu Alıcı

Top Post Ad

Below Post Ad