Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

BİR DENİZ HİKAYESİ KANAL D EYLÜLDE BAŞLIYOR

ekimlerine Ağustos ayında İstanbul’da başlanan ve yeni sezonun merak edilen yapımlarından “Bir Deniz Hikayesi”nin ilk fotoğrafları basın ile paylaşıldı. 

Dizinin başrol oyuncularından Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi ile gerçekleştirilen konsept fotoğraf çekimleri Ağva’da gerçekleştirildi. 

Mehmet Turgut objektifine birlikte poz veren oyuncular, yüksek enerji ve uyumları ile dikkat çektiler. Eylül’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Bir Deniz Hikayesi” ’nin genel hikayesi ise şöyle; Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. 
Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz, mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden, Deniz’in bir yanı hep eksiktir. 

Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar, Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş, 

Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.

Top Post Ad

Below Post Ad