Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

PLAYSTATİON 4 OYUNLARINDA BÜYÜK İNDİRİM

PS4 oyunlarında Black Friday nedeniyle büyük indirim var. Eğer aklınızda kalan bir PS4 oyunu varsa, Uncharted 4, Bloodborne ve The Last of Us gibi yapımlarda büyük indirim var. 

Elbette bu indirimler mağazalarda yapılan kutulu satışlarda geçerli olacak. PlayStation 4 oyunlarında Black Friday fırsatları 21-27 Kasım tarihleri arasında Sony'nin özel oyunları indirimli fiyatları ile oyuncuların beğenisine sunulacak. 

İndirime giren oyunların listesi ise şöyle: Uncharted 4: 129 TL (229 TL) Bloodborne GOTY: 129 TL (169 TL) The Last of Us Remastered: 99 TL (169 TL) 
Şu anda 129 TL'den satılan Ratchet &Clank, Uncharted Nathan Drake Collection, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, TheOrder: 1886 ve HeavyRain & Beyond: Two Souls oyunlarının fiyatları ise bu kampanyada 99 TL olarak belirlendi. 

 Yine 99 TL'den satılan inFamous Second Son, DRIVECLUB ve SingStar Ultimate Party 69 TL'den satılacak. Kutulu oyunlar için geçerli olan bu kampanya Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan ve Overgame mağazalarında satılan ürünleri kapsayacak.shiftdelete.

Top Post Ad

Below Post Ad