Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Esra Erol evlilik programını bırakıyor

Özellikle son günlerde evlilik programlarına alınan tepkiler ile birlikte RTÜK tarafından ciddi oranda para cezaları kesilmeye başlandı. 

Bu tartışmaların başrolünde yer alan Esra Erol programı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Esra Erol'da programının sunucusu 2007 yılından beri yaptığı bu işi sezon sonunda bırakacağını açıkladı. 

İŞTE ESRA EROL'UN AÇIKLAMALARI 
Canlı yayında açıklama yapan ve sezon sonunda artık bu mesleği yapmayacağını ima eden Esra Erol şunları söyledi; “Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 

10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm... Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı. 

Esra Erol sözlerine şöyle devam etti; "Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... 
Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. 

Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli. Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. 

Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.” Esra Erol’un bu konuşmayı yaparken sesinin titrediği ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı dikkat çekti.haber7

Top Post Ad

Below Post Ad