Radyo Trafik Canli Yayinlari İle Intertraffic İstanbul’da Olacak

Sektörel etkinliklere destek vererek otomotiv ve ulaşım sektörünün büyümesine katkıda bulunan Radyo Trafik, 24-26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Intertraffic İstanbul 9. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı’na canlı yayınlarıyla renk katacak. 

Fuar alanında otomotiv ve ulaşım sektöründen temsilcilerle röportaj yapacak olan Radyo Trafik, programlarıyla da 90’dan fazla ülkeden 6.000’den fazla kişinin katılacağı İntertraffic İstanbul’un heyecanını dinleyenlerine aktaracak. 

 Türkiye’nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik, 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcının yer alacağı Intertraffic İstanbul’a canlı yayın desteği sağlayacak. 

İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör markaları ve kuruluşlarından temsilcilerle röportaj yapacak olan Radyo Trafik, başarılı programcılarının gerçekleştireceği yayınlarla da dinleyenlerine fuar heyecanı yaşatacak. 

Sektör profesyonelleri uluslararası bağlantılar sağlayacak 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı ve 90’dan fazla ülkeden 6.000’i aşkın ziyaretçinin katılması beklenen Intertraffic İstanbul;akıllı ulaşım sistemleri, trafik güvenliği, trafik yönetimi ve planlaması, park sistemleri, ulaşım altyapı sistemleri alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerinin 3 gün boyunca uluslararası bağlantılar kurmasına da olanak sağlayacak. 

Ayrıca Intertraffic İstanbul Fuarı’nda ilk defa ‘Intertraffic İstanbul İnovasyon Ödülleri’ de düzenlenecek. Intertraffic İstanbul’da ön plana çıkacak konular ‘Kişisel Mobilite Hizmetleri’, ‘Özerk - Ortak Sürüş’, ‘ Sürücü Yardım Sistemleri’, ‘Bağlı Araba Verileri - Hizmetleri’ , ‘Akıllı Şehirlerde Ulaşım Çözümleri’, ‘Entegre Biletlendirme ve Akıllı Ödeme Sistemleri’ , ‘Elektrikli ve Hibrid Araçlar’, ‘Ekolojik Sürüş’, ‘Şarj Sistemleri’, ‘Sürdürülebilir lojistik ve Kentsel Dağıtım’ gibi mobilite çözümleri bu yıl fuarda ön plana çıkacak konular arasında yer alıyor. 

Doğru bilgi ve hizmete odaklı, fayda sağlayan yayın anlayışı Türkiye’nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik, İstanbul ve Ankara’da yaşayanların gündelik hayatına ilişkin önemli bilgileri zamanında ve tarafsız şekildearalıksız aktarıyor. 

İstanbul’da 104.2, Ankara’da 88.4 frekansından,bilgileri doğrudan “yaşayan ve üretenden” doğrudan “kullanan ve faydalanana” aktaran Radyo Trafik, demokrasinin özüne uygun ve yüksek nitelikli yayın anlayışını benimsiyor. 

Radyo Trafik, ayrıca 2015’te çıkardığı mobil uygulaması ile Türkiye genelinde yüzbinlerce araç ve gönüllü muhabirden gelen veriler ile oluşturulan anlık ve ayrıntılı yoğunluk haritası veriyor. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan Radyo Trafik aplikasyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Blogger tarafından desteklenmektedir.