Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TV+’ta eğlence ya da spor paketi 7,90 TL

TV+ kullanıcıları evlerinde televizyon izleme alışkanlıklarına göre kendi paketini oluşturuyor. 

Dileyen kullanıcılar dünyanın en değerli spor içeriklerinin yer aldığı paketi seçebilirken isteyenler eğlence paketini tercih ederek belgeselden İngilizce eğitimine kadar pek çok kanalı 7,90 TL’ye izleyebiliyor.

 Türkiye’yi ışık hızındafiber internetle tanıştıran Turkcell, güçlü altyapısı üzerinden TV+ hizmeti sunarken platforma eklediği yeni içerikleri kullanıcısıyla buluşturmayı sürdürüyor. Superonline’nin fiber internet müşterileri paketlerine ek 10 TL karşılığında ulusal ve yerel yüzlerce kanalın yer aldığı giriş paketinin sahibi oluyor. 

TV+’ın giriş paketini tercih edenler, dilerlerse ek spor ya da ek eğlence paketlerini de ayrıca 7,90 TL’ye alabiliyor. TV+’ta ek spor paketi kapsamında İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 gibi dünyanın en çok takip edilen spor organizasyonları izlenebilirken ek eğlence paketinde Discovery Channel, Nat Geo, Disney Junior, Duck TV gibi kanallar yer alıyor. 

Böylece kullanıcılar izlemek istedikleri içerik türüne göre kendi paketlerini oluşturabiliyor.

TV+platformunda yer alan tüm kanalların açık olduğu aile paketi, kullanıcılar tarafından oldukça fazlaediliyor.Geçen yılın aynı dönemine kıyasla 3 kat daha fazla tercih edilen TV+ aile paketinde giriş paketinde yer alan kanalların yanı sıra spor ve eğlence içeriklerinin tamamı yer alıyor. 

Dünyanın en değerli spor içerikleriPremier Lig, NBA ve Bundesliga’nınresmi yayıncısı TV+, son dönemde platformuna eklediği Discovery kanalları, İngilizce eğitim kanalı English Club TV ve çocuk kanalı Duck TV gibi özel içerikleri sayesinde televizyondan günlük izlenme süresi7,8 saateulaştı. Zengin içeriğini 4K Ultra HD çözünürlükte sunan TV+’ın HD kanal sayısı da hızla artarken toplam kanal sayısı 130’u geçti.

Top Post Ad

Below Post Ad