Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Logitech'ten oyuna tepki verebilen hoparlör

Oyuncu odaklı Gaming serisi ile dikkat çeken Logitech, Logitech G LIGHTSYNC özelliğine sahip G560 PC oyun hoparlörünü duyurdu. 

Sahip olduğu teknoloji sayesinde oyun seslerini, ışıkla birleştiren bu hoparlör, donanım özellikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Ayrıca duyurulan bir diğer ürünse, G513 Mekanik Oyun Klavyesi oldu.  

Logitech G560 PC oyun hoparlörü özellikleri 
Oyun içerisindeki tüm seslerin duyulabilmesini amaçlayan Logitech G560; 240 Watt Peak / 120 Watt RMS gücü, DTS:X Ultra 1.0 3D özelliğiyle, müzik ve PC oyunlarında yüksek ses kalitesi sunuyor. 

LIGHTSYNC teknolojisiyle güçlendirilen Logitech G560’ın parlak RGB aydınlatması ve güçlü sesi, ekrandaki oyunla gerçek zamanlı senkronize oluyor. 


Hoparlörün üzerindeki 4 aydınlatma noktası, yaklaşık 16,8 milyon renkle özelleştirilebilen ışık ve animasyon efektleriyle çeşitleniyor. Logitech G560, USB, 3,5 mm ve Bluetooth gibi birçok bağlantı seçeneğini destekliyor. 

Bu özellikleri Easy-Switch teknolojisiyle birleştiren hoparlör, PC, akıllı telefon ve tablet gibi 4 cihaz arasında kesintisiz geçiş yaparak, oyun oynarken aynı anda telefondan müzik dinleme imkanı da sunuyor. 

LIGHTSYNC teknolojisinin, ayrıca müzik dinlerken de çalışabildiğini hatırlatalım. G513 Mekanik Oyun Klavyesi özellikleri Logitech G513, RGB aydınlatma ve LIGHTSYNC desteğiyle karşımıza çıkıyor. Klavye, kullanıcılara Romer-G Tactile ve Romer-G Linear’dan oluşan iki Romer-G mekanik tuş düğmesi sunuyor. 

Romer-G Tactile, doğrudan geribildirim tercih eden oyuncular için vuruş sırasında yumuşak bir dokunsal geribildirim sağlarken, Romer-G Linear ise pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlıyor. 

 Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm‘lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla yüzde 25 daha hızlı çalışıyor. 

İncelik ve yüksek dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513, entegre USB bağlantı noktası ve opsiyonel avuç içi dayanağıyla, kullanıcıların ergonomisini de hedefliyor.shiftdelete
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad