Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Visa’nın 2018 FIFA Dünya Kupası Kampanyasının Yeni Yüzü belli Oldu

Visa Inc. ,dünyaca ünlü profesyonel futbolcu Zlatan Ibrahimovic’in Rusya’da düzenlenecek olan 2018 FIFA Dünya KupasıTM öncesinde şirketin global pazarlama kampanyasının yeni yüzü olacağını duyurdu. 

FIFA’nın Resmi Ödeme Hizmetleri İş Ortağı Visa ve Zlatan Ibrahimovic’in işbirliğiile bu yaz futbolseverleraksiyonun tek bir anını bile kaçırmayacak. 

Yıldız futbolcu ve Visa’nın FIFA Dünya KupasıTMkampanyasının yeni yüzü Zlatan Ibrahimovic, Visa işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “Ödeme sistemlerinin global lideri Visa ile birlikte çalışacak olmaktan büyük gurur duyuyorum. Futbolda daima en iyi olmaya çalışıyorum. Visa ile iş ortaklığımda olmaya çabaladığım şeyi temsil ediyor: yani en iyisi.” 


Dünyanın en çok ödüle layık görülen aktif futbol oyuncularından biri olan Zlatan Ibrahimovic, şimdiye kadar İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya, İsveç ve ABD’de dokuz takımda oynayarak 33 kupa kazandı. 

Ibrahimovic,kendi dönemindeki futbol oyuncularından en iyi golcüler arasında gösteriliyor. Zlatan Ibrahimovic yalnızca spordaki başarıları ile değil, aynı zamanda saygın kişiliği ve dünya genelinde gördüğü ilgi ile de tanınıyor.

Bosnalı bir baba ile Hırvat bir annenin oğlu olarak İsveç’te dünyaya gelen futbol efsanesinin Birleşmiş Milletler elçiliği görevive beş dil konuşuyor oluşu, Visa markasının uluslararası niteliği ve yaygın kabul ağıile de örtüşüyor. 

Visa Inc. Pazarlama ve İletişim Başkanı Lynne Biggarkonuyla ilgili şunları söyledi: “Zlatan Ibrahimovic’in futbol sahalarındaki etkileyici performansının yanı sıra, global ölçekte gördüğü ilgi ve renkli kişiliğinide her zaman takip ediyorduk.

Visa olarak Zlatan Ibrahimovic ile FIFA DünyaKupası kampanyamızı ve inovasyonlarımızı hayatageçirmek üzere işbirliği yapmaktan ve kendisinin dünyaçapındaki büyük hayran grubuyla bağ kurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Visa birkez daha “Olmak İstediğiniz Her Yerde” olduğunu gösterdi.” Visa ve Zlatan Ibrahimovic’in işbirliği önümüzdeki ay başlayacak
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad