Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

LG G ve Q serileri kazandırıyor

LG Türkiye G ve Q serisi akıllı telefonları için yeni bir yarışma başlattı. 
www.g7kazandiriyor.com web sitesi üzerinden gerçekleşecek yarışma kapsamında LG G7ThinQ ve LG Q7+ ürün videolarını seyredip, sorulan sorulara doğru yanıt veren kişiler LG G7ThinQ veya LG Q7+ kazanma şansı yakalayacak. 

LG Türkiye, G ve Q serisi akıllı telefonları kapsamında yeni bir yarışma başlattı. 20 Temmuz- 20 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yarışma kapsamında kazananlar LG’nin geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarında da satışa sunduğu LG G7ThinQ veya LG Q7+’tan birini kazanma şansı yakalayacak. 
www.g7kazandiriyor.com web sitesi üzerinden gerçekleşecek yarışma kapsamında LG G7ThinQ ve LG Q7+ ürün videolarını seyreden yarışmacılardan telefonlarla ilgili sorulan 8 soruya doğru cevap verip, açık uçlu olan son soruya da en güzel yorumu yazan kişiler 1 adet LG G7ThinQ ve LG Q7+ kazanma şansı yakalayacak. 

LG G7ThinQ yapay zeka entegrasyonuyla muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunuyor! LG Electronics, odağına aldığı yapay zeka bağlantısıyla akıllı telefon kullanımına yepyeni bir boyut kazandıran birinci sınıf akıllı telefonu LG G7ThinQ’in süper parlak 6.1 inç QHD+ ekranı, Boombox Hoparlör ile sunduğu ses kalitesi ve akıllı kamerası ile üst seviye akıllı telefon kavramının temelini yeniden şekillendiriyor. 

Qualcomm® Snapdragon™ işletim sistemi ile güçlendirilen LG G7ThinQ’ de 4GB ve 64GB dahili depolama alanı bulunuyor. Toz ve su geçirmezlik konusunda da IP68 sertifikasına sahip olan LG G7ThinQ, zorlu ortamlarda ekipman performansını değerlendirmek için ABD askeri tarafından hazırlanan MIL-STD 810G testlerinden başarıyla geçmiştir. 

Üst segment telefon özellikleri sunan bir telefon: LG Q7+ 
Orta segmentte bulunmasına rağmen birinci sınıf akıllı telefon özelliklerine sahip olmasıyla bilinen Q serisinin en son modeli LG Q7+’ da ön kamera portre modu ile de odak dışı arka planlarla bokeh efekti verilerek profesyonel görüntüler oluşturulabiliyor.

 Fotoğraf meraklıları, LG Q7+’da bulunan ‘Çevreye Duyarlı Otomatik Odaklama (PDAF)’ özelliği sayesinde geleneksel otomatik odaklamadan yüzde 23 daha hızlı çekim yapabiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad