Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Survivor 2019'un konsepti belli oldu

Acun Ilıcalı, Survivor 2019'un merakla beklenen konseptini açıkladı. 


Ilıcalı şubat ayında ekranda olması beklenen Survivor 2019'un Türkiye-Yunanistan takımlarından oluşacağını dile getirdi. Ilıcalı yarışmanın iki ülkede aynı anda yayınlanacağını da ifade etti.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programının canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, Survivor 2019'un Türkiye Yunanistan takımları arasında olacağını ifade etti. 

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarına göre; Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan takımları tamamen yeni yarışmacılardan oluşacak. Ilıcalı'nın Survivor 2019 hakkında şu bilgileri verdi: "Survivor'da konseptimiz bu sene Türkiye Yunanistan olacak. 


Aynı anda iki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak." "Ortak yayın olmayacak. Programların montajları farklı olacak, onların programında hayatları daha çok ekrana gelecek. Ancak oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak" 

"Yepyeni yarışmacılarla başlayacağız. 

Yunan sunucuya takımı kurma görevini verdik. Bütün Yunanistan'ı tarıyor şu anda. Şubat 2019'da başlayacağız yayına" "Exathlon şu anda düşünmüyoruz. 

Survivor'ın şu anda Türkiye'de yeri ayrı. Yunanistan'dan da Survivor çekiyoruz. Exathlon şu anda 6 ülkede çekiliyor. Macaristan'da Exathlon'a başlıyoruz. Meksika'da şu anda yayındayız. Survivor 8 ülkede, Exathlon 6 ülkede devam ediyor"NTV

Top Post Ad

Below Post Ad