TV+ ile her cumartesi Hadi’de büyük ödüllü ‘Film Gecesi’

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, canlı bilgi yarışmasıHadi’ye sponsor oldu. 

Yüz binlerce kişi tarafından merakla takip edilen para ödüllü Hadi, artık TV+ işbirliğiyle Cumartesi akşamlarını sinemaya ayıracak. Saat 20.30'da başlayan yarışmada 12 soruyu doğru yanıtlayanlar 30 bin TL ödülü paylaşacak. 

Son dönemde sinema alanında kurduğu işbirlikleri ve sponsorluklarla dikkat çeken TV+, yeni bir işbirliğine daha imza atıyor. 

Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, yüz binlerce kişinin heyecanla takip ettiği canlı bilgi yarışması Hadi ile ‘Film Gecesi’ düzenliyor. TV+ ile Hadi Film Gecesi, her Cumartesi saat 20.30'da yarışma ve film severlerle buluşacak. 


Joker TV+ uygulamasında Turkcell’in güçlü altyapısıyla aynı anda 600 binden fazla kişiye ulaşan Hadi Bilgi Yarışması ile sinema alanında kendine güvenenler, telefonlarının başında 12 soruyu doğru yanıtlamak için ter dökecekler. 

Tüm soruları doğru yanıtlayanlar, 30 bin TL’lik para ödülünü paylaşacak. Para ödülü için her hafta TV+’ta yarışma severleri bir joker bekliyor olacak. 

Yarışmada avantajlı hale gelmek için ekstra can hakkı anlamına gelen Joker hakkı kazanmak isteyenlerinTV+ uygulamasını indirip, her Cumartesi günü o güne özel eklenecek olan joker hakkını uygulama içinden alabilirler.TV+ uygulamaları, App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirilerek kullanılabiliyor.
Blogger tarafından desteklenmektedir.