Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Acer Predator XB281HK ile 4K UHD Oyun Deneyimi Yaşayın

Hem profesyonel hem de amatör oyuncuların beklentilerine karşılık gelen ürünleriyle fark yaratan Acer, bu kez renkten ödün vermeyen bir oyun monitörü sunuyor: 


Predator XB281HK. Renk kalitesi ve oyun performansından taviz vermek istemeyenlerin vazgeçilmezi olacak 28" oyun monitörü; 4K UHD (3840 x 2160) ekran çözünürlüğü, 1 ms yanıt süresi, 300 cd/m² parlaklık ve daha fazlasını bir arada sunuyor. 

2.999 TL’den başlayan fiyatlarla satış noktalarındaki yerini alan Predator XB281HK, ekran kırılmalarını tamamen ortadan kaldıran, takılmaları en aza indiren ve işlenen kareleri monitörün yenileme hızına senkronize edebilen NVIDIA® G-SYNCTM özelliği ile tamamen yeni bir akıcılık deneyimi yaşatıyor. 

2 adet 2W hoparlörü, HDMI, USB 3.0 ve ekran bağlantı noktası olmak üzere 3 bağlantı noktası bulunan Predator XB281HK, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 


İddialı tasarımı ve ergonomik standı olan ürün; eğim, dönme, pivot ve yükseklik ayarı sayesinde her zaman ideal görüş pozisyonunu sağlıyor. 

Predator GameView teknolojisi karanlık yükseltme seviyelerini ayarlamayı, hassas renk ayarları yapmayı ve hedef noktalarını belirlemeyi sağlıyor. 

Ayrıca bu özel ayarları her zaman aralarında geçiş yapabileceğiniz üç farklı profile kaydederek, her seferinde aynı ayarlamaları yapmanıza gerek kalmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Predator XB281HK oyun monitörü oyuncuların performansı kadar göz sağlığını da koruyor. Monitörün; Titreşim Önleyici, Mavi Işık Filtresi, ComfyView ve Düşük Karartma teknolojilerini içeren Predator EyeProtect özelliği uzun oyun oturumlarında göz yorgunluğunu en aza indiriyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad