Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Netflıx İndirsin Siz Keyfini Sürün

Netflix’teki yapımları internet olmadan da izlemeyebilmenizi sağlayan, indirdiğiniz bir bölümü izledikten sonra silerek otomatik olarak sıradaki bölümü indiren ‘Akıllı İndirme’ özelliği iOS cihazlara da geldi. İster yolda ister seyahatte ya da internetin çekmediği veya sorunlu olduğu yerlerde, dizileri, filmleri ve belgeselleri mobil cihazlarınıza indirerek istediğiniz zaman, istediğiniz yerde seyretmenizi daha kolay hale getiren ‘Akıllı İndirme’ ile artık ihtiyacınız olmayan dosyaları tek tek silmenize gerek yok. 

İzlediğiniz dizinin bir sonraki bölümüne geçiş yapmak çok daha kolay. Sizin sadece bir bölüm indirmeniz yeterli, akabinde diğer bölüm iOS mobil cihazınızda hazır ve nazır olacak. Kısacası Netflix işi yapıyor, size de arkanıza yaslanıp eğlencenin keyfini sürmek kalıyor.

‘Akıllı İndirme’den yararlanmak için tek şart Wi-Fi bağlantısı olması. İndirme özelliği sayesinde, internete bağımlı olmadan Netflix izleyebilmenin gördüğü rağbet üzerine Netflix, bu uygulamanın teknolojisini daha da geliştirmiş ve bir süre önce de Android cihazlar için uygulamaya sokmuştu. 

ZAMAN KAZANDIRAN PRATİK UYGULAMA 

Netflix’ten yapılan açıklamada “Üyelerimiz mümkün olduğunda hızlı bir şekilde izledikleri dizinin bir sonraki bölümünü seyredebilmeliler. 
Netflix’in bu yeni iOS uygulaması hem çok pratik hem de zaman kazandırıyor. Uygulama, Netflix kullanıcılarının sevdikleri yapımları yanlarında taşımlarına, istedikleri yerde, istedikleri zaman izlemelerine olanak tanıyor” dendi. 

Açıp kapayabileceğiniz ‘Akıllı İndirme’ uygulaması izlenmiş bölümleri sildiğinden, diziniz cihazınızda daha az alan kaplıyor. Ayrıca uygulama sadece Wi-Fi mevcut olduğunda çalıştığından mobil veri de harcanmıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad