Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

netflix ten oyunlar

Online dizi ve film platformu Netflix oyun dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Şirket, Netflix Orijinal içeriklerini video oyunu olarak geliştirmek için geliştirdiği projeyi açıklamak için geri sayıma geçti. 

Kullanıcılarına internet üzerinden dizi ve film izleme imkanı sunan Netflix çok konuşulacak bir projeye adım atmaya hazırlanıyor. 


Son dönemde orijinal içeriğini artırmak için ciddi bütçeler ayıran platform gözünü sürekli büyüyen oyun sektörüne dikmiş durumda. Zira şirketin resmi Twitter hesabında yer alan mesaja bakılırsa Netflix, E3 2019’da oyun duyurusu yapmaya hazırlanıyor. 

Netflix’in resmi hesaplarından bir tanesi olan '@NXOnNetflix' ile E3’ün resmi hesabı arasındaki bir Twitter sohbeti Netflix’in resmi hesaplarından bir tanesi olan '@NXOnNetflix' ile E3’ün resmi hesabı arasındaki bir Twitter sohbeti E3 ile Twitter'da yazışan firmanın kullanıcıları heyecanlandıran mesajında şu ifadeler yer aldı... 

 "Sizi araya sıkıştırabileceğimizi düşünüyorum. Panelin adı ne olacak?" "Şu kulağa nasıl geliyor: "Favori dizilerinizi canlandırmak: 

Netflix orijinal içeriklerini video oyunu olarak geliştirmek" Henüz konuyla ilgili detaylı bir açıklama bulunmuyor. Netflix daha önce Stranger Things için retro grafiklere sahip bir oyun piyasaya sürmüştü.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad