Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

taste 15 mayısta foxta

Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği; Amerika, Hollanda ve Belçika’da yayınlanan ve büyük 

beğeniyle izlenen yemek yarışması “The Taste”, Türkiye’de Siemens Ev Aletleri iş birliğiyle 15 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Toplamda 12 adayın yarışacağı “The Taste Türkiye”de tüm yarışmacılar, Siemens’in yenilikçi ve teknolojik ankastre ürünleri ile hazırladıkları birbirinden lezzetli yemekleri jüriye beğendirmeye çalışacaklar. 

SEKTÖRÜN SAYGIN ŞEFLERİ JÜRİ KOLTUĞUNDA! 

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler. 

KIYASIYA REKABETE HAZIR OLUN! 

Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak. 

 

HER PROGRAMDA BİR MİSAFİR ŞEF! 

Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak. 

 Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak. “The Taste Türkiye”, Siemens Ev Aletleri iş birliğiyle 15 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.

Top Post Ad

Below Post Ad